Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kéne megtisztelésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne megtisztelésnek vennem azt, ha gumi nélkül szexelhetek egy nővel?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nem vagy tini, akkor ez a kérdés még nagyon szégyen rád nézve. Jobb nem válaszolni inkább.
2015. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell annak venned, veszed, aminek akarod.


Másoknál, akik normális emberi kapcsolatot létesítenek, ez a feltétlen bizalom jele - mindkét irányba. Ennyi erővel én is érezhetném megtisztelőnek, hogy a férfi, akivel élek, elhiszi, hogy egészséges vagyok és nem csináltatom meg magam hazafelé menet valamelyik kocsma wc-jében, és este hajlandó gumikesztyű és gumióvszer nélkül érintkezni velem.

Tulajdonképpen az, megtiszteltetés. Megtiszteljük egymást a bizalmunkkal.

2015. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Eme kérdés után, azt is megtiszteltetésnek kellene venned, hogy egyáltalán szóba áll veled!


miért kéne ennek mindennaposnak és teljesen normálisnak lennie?


Nő sokkal többet kockáztat. Ha felcsinálod és lelépsz neki ott marad az abortusz gondolata amit ha bevállal, akkor lehet többet nem lehet gyereke, lelki traumáról nem is beszélve. Ha meg nem, akkor egyedüli gyereknevelés nem egyszerű folyamat.


Amíg ő szenved addig te élnéd világodat!

2015. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Legyen kölcsönös akkor.
2015. nov. 20. 19:31
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj úgy, hogy ő is megtiszteltetésnek vegye! :)
2015. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azért de nehéz lett volna normálisan válaszolni gyökerek?

Leírhattátok volna a kérdezőnek, hogy ezért meg ezért téved.

#6

Unalmas már ez a szétb...ssza a szervezetét duma.

#8

El lehet küldeni a pasit vizsgálatra ga Ennyire nem bízol benne.

2015. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom. Nekem konkrétan az egyik rokonom szervezetét roncsolta szét annyira a fogamzásgátló, hogy még az orvos is elmondta, hogy a régi már sosem lesz. Egyébként következő héten anatómia zh-m van, úgyhogy lehet én jobban értek hozzá.
2015. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm trombózist kapott a gyógyszertől,a másiknál a nemi vágy a minimumra csökkent, én két hónap után hagytam abba,mert a keringési zavarom tünetei felerősödtek. Mindegyikünknek kérdés nélkül írta fel a nőgyógyász 15-20 évvel ezelőtt. Lehet, hogy most már óvatosabbak, de előre nem midig lehet látni, hogyan hat majd a gyógyszer x év szedés után. Egyébként meg a női szervezet sajátossága, hogy havonta egy termékeny időszakban képes teherbe esni. Egy hormon tartalmú készítmény ami ebben a szervezetet megakadályozza nem lehet ártalmatlan. A mellékhatások is ismeretesek. Akkor már inkább spirál vagy óvszer. Ha érdekel a nőd egészsége, sosem várnád el hogy tablettát szedjen. Ha szedi, mert neki nem okoz mellékhatást és nem fél a következményektől, az az ő döntése. De ez nem lehet elvárás.
2015. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem egy nőről van szó.
2015. nov. 21. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!