Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Üdv.! 26 éves vagyok és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv.! 26 éves vagyok és a pénisz méretem miatt nem találok olyan nőt, aki elfogadna így. Jár valaki hasonló cipőben mint én?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most jön az, hogy 15-16 cm?
2015. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14/4
2015. nov. 19. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Az aztán kicsi, tényleg nagyító kell hozzá...
2015. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt hogy? Odamész a csajhoz, bemutatkozol és megmondod mellé, hogy 14 centis farkad van?

Egyébként meg hülyeségeket beszélsz, kamu vagy. 14-15 az átlag, tehát ettől van kisebb is és nem csak a férfiak felének van nője :-P

2015. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
54%
Az elmúlt években végzett és publikált kutatások alapján az átlagos méret ernyedt állapotban 7 cm és 10 cm, erektáltan pedig 12 cm és 14 között van. Azt is megállapították, hogy az ernyedt és az erektált méret között nincs összefüggés.
2015. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia, Pisti vagyok, 14 centis a péniszem.


Ha így kezded, akkor valóban megértem, miért nem találsz lányt, de hidd el, nem a méret az oka :D


Én már jártam olyan pasival, akinek mereven 12 centi volt, és semmi problémát nem okozott a méret, nagyon jól tudta használni, vele tanultam meg több pózban elélvezni (korábban csak lovaglóban ment, azt is csiklóval, vele megtanultam hüvelyi orgazmust is elérni). Szerinted? Az még kisebb is, mint a tied. Most szólj hozzá. Hát nem megdöbbentő?


Nem azzal kell kezdeni, hogy mekkora, ismerkedni kell, pettingelni, egymás iránt is érdeklődni, nem csak a szex iránt, és akkor nem lesz mit elfogadni, mert jó lesz minden.

2015. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemutatkozásnál rögtön elmondod a pénisz méretedet, akkor azért utasítanak el, mert ilyet nem illik csinálni.


Ha sex után utasítanak el, akkor lehet nem vagy a legjobb az ágyban.


Juttasd őket nyalással többszöri orgazmushoz,mielőtt beteszed, és senki nem fog panaszkodni a péló mérete miatt.

2015. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Exemnek kisebb volt, mint neked, megis elkepesztoen jo volt vele a szex.


Ami viszont nagyon ranyomta a belyeget a kapcsolatunkra az az, hogy sosem tudta igy magat elfogadni, allandoan cs-sztetett, hogy biztos nem eleg jo nekem, biztos nagyobbra vagyom, blablabla, emelle allandoan feltekenykedett, akarmennyire is mondtam neki mindig, mennyire jo vele, akarmennyire is probaltam epiteni az onbizalmat nagyon sok idon keresztul. Ez, meg meg sok egyebb dolog miatt vegul szakitottam vele, akkor is azzal jott, hogy biztos talaltam nagyobbat.. Szoval csak ezt ne csinald, mert borzasztoan kiabrandito.

2015. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Úgy tűnik ismét főleg irodalmi zsenik látogatják az oldalt. (ezt sem szó szerint kell érteni, a gyengébbek kedvéért)
2015. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Veled van baj, nem a péniszeddel.
2015. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!