Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt olyan közülete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan közületek, aki szereti ha egy pasi megnézi az utcán és ez jó érzéssel tölti el? Esetleg szeret emiatt kihívóan öltözni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem minden nő szereti ha megnézik mikor csinosan fel van öltözve. F
2015. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
A legtöbb csaj szerintem imádja ha megbámulják meg beszólnak nekik.Még ha tagadják is.A maradék meg szimplán leszarja,úgy öltözik amilyen a stílusa,vagy amiben jól érzi magát.
2015. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Gyakran megbámulnak, napi szinten több tucatszor, pedig nem öltözködöm hivalkodóan, sőt. Nyáron sem teszem ki a melleimet, és miniszoknyát sem hordok.


Én nem szeretem, kellemetlen érzés, zavarba hoz. Ülök a metrón, és a szemben lévő férfi folyamatosan bámul, míg egy másik amikor arra felé fordítom a fejem, esetlenül elkapja a fejét.


De ez még a kisebbik rossz, nagyon sokszor beszólogatnak, főleg, ha egyedül vagyok. Ezeknek egy jó része pedig vulgáris, és ha megpróbálok nem reagálni rájuk, olykor csak még durvábbá válnak.


Emiatt az egész megbámulás nekem kellemetlen.

2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
En fiu vagyok,de en altalaban leszharom a lanyokat,megpedig azert amit az utcso irt es nehogy kellemetlen helyzetbe hozzam a dragakat!
2015. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Már hogy a fenébe ne tetszene... Főleg, hogy nem sűrűn tetszik. Persze csak ha diszkréten teszik, mindenféle vulgaritás nélkül!
2015. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is. De a füttyözést és a hangos megjegyzéseket nem tolerálom.
2015. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Persze, jó tudni hogy tetszem másoknak. Hétköznapi ruhában is sokan megnéznek. Mondjuk a pasim annyira nem szereti:D
2015. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretem, bár emiatt még nem szoktam kihívóan öltözködni :)
2015. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat igen. Ha olyan diszkretan neznek meg annak orulok. De ha mar bunkon azt nem szeretem
2015. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem öltözök kihívóan, de nyilván mindenkinek jól esik ha megnézik
2015. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!