Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezek el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezek el?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja vesztettem el a szüzességem, azzal a sráccal akivel már több mint egy éve randizok. Az első két alkalom fájt, így ennek könyveltem el azt hogy nem élveztem el. De azóta még lefeküdtünk 3-4x, megujjazott, de egyszer sem volt orgazmusom. Élvezem, jó érzés, de a közelébe sem vagyok az orgazmusnak. Ezt neki nem mertem elmondani, nem akarom összetörni a lelkivilágát :D Egyébként ha masztizok, akkor is csak a csiklóm izgatóm, mert ha magamat ujjazom-meg se megyek el. EZt mindig azzal magyaráztam hogy magamnak biztos más, és majd amikor másvalaki csinálja akkor majd elélvezek. Én ilyen típusú ember lennék? vagy hogy van ez?:D

21L



2015. nov. 19. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor most lehet,h elkell szomoritsalak..Velem ugyanez volt,2év után volt első orgazmusom szex közben!!

A masztival is igVoltam,váltottam a hüvelyire,csiklóizgatással,mert csak simán ujjazással nem ment elélvezni

Azt javaslom először ujjazgasd meg magad,ha elélvezel ugy akkor majd szex közben is ;)

2015. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon fontos az őszinte kommunikáció. nem mindenkinek jön össze könnyen az orgazmus, van akinek pedig csak csiklós orgazmusa van.


kísérletezzétek ki, hogy a legjobb. ezért érdemes maszturbálni, megismerni a tested, mert akkor a barátodnak is megmutathatod, hogy mit szeretsz.


ha nem vagy vele őszinte, akkor elronthatod a szexuális életeteket, mert azt hiszi így minden jó, ahogy van, és ez fog bele rögzülni.

2015. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor egyedül maszturbálsz, akkor elélvezel?

Csiklóorgazmusod van?

2015. nov. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy nyaljon ki a bugyidból...úgy majd elélvezel, ne aggódj.
2015. nov. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hosszú petting, utána pedig egy kiadós hosszú gyors ütemű sex :)
2015. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg! Tinikorban mi a fenét csináltál??
2015. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat hatos, mindig is a szerelmemmel akartam elveszíteni a szüzességem de tini koromba nem jött össze :DDD elnézést hogy nem kúrtam összevissza :'(
2015. nov. 19. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor tudok elélvezni ha simogatom a csiklómat.Mondd el a barátodnak,biztos megfogja érteni.Esetleg szex közben is simogathatod a csiklót,nincs ezzel semmi gond.Hüvelyi úton is ellehet élvezni,de ott kevés az inger,így több időt kell rá szánni.De csikló izgatással sokkal nagyobb orgazmust lehet elérni.
2015. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!