Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit csinálnátok, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit csinálnátok, ha az iskolában egy lány arra buzdítana titeket, hogy nyaljátok ki a punciját a WC-ben?

Figyelt kérdés

Viszont csak nyalásról lehetne szó. Nem lehetne se szopás, se dugás, se csók.

Belemennétek a dologba? Mire gondolnátok egy ilyen esetben?


2015. nov. 16. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretsz vagy csak nem tudsz szopni?
2015. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én hatodikos koromban engedtem egy ilyen "kérésnek". Két osztálytárs csaj behúzott a csajwcbe és ott mindkettőnek benyaltam. Cserébe viszont ők is kipróbálták milyen ízű fiu vagyok...
2015. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
WC-ben?! Az full igénytelen. Amúgy is hatalmas valószínűsége van, hogy valaki ilyet kér tőlem.....de......ha már előfordulna, akkor megmondanám, hogy van itthon egy kényelmes ágyam, ahol sokkal kényelmesebben el tudnánk intézni.
2015. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szép lány akkor nincs akadálya.
2015. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha jó a csaj akkor simán. Letérdelek előtte, lábat átdobja a vállamon és mehet is. Így minek fújolni...
2015. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Ritka rossz fantáziád van. Szexelni akárnàl , de nem tudod hogy fogj hozzá? Hát így ne kezdj neki.
2015. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha látnád a sulinkban a WC-t meggondolnád. Amúgy is melyik WC-ben fiúban vagy lányban? :D Elég érdekes lenne ketten bemenni. (és lehetőleg nem éppen az iskolában)

Máshol viszont igen, csak a csajtól függ. :)

2015. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 aszlan ***** válasza:
Biztos lelnenk valamit amire feltegyet szét tet labakal utana jol kinyalnam amig elelvez de tutira belle is verném tövig a farkam..amúgy van it egy jo kis nekünk való oldal. [link]
2015. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!