Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom ki szeretné próbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ki szeretné próbálni az anált?

Figyelt kérdés
a barátom ki szeretné próbálni az anált,viszont én félek,hogy "olyan"les a farka. Szerintetek mit csináljak? Az jó megoldás lehet,ha előtte este veszek be hashajtót?

2015. nov. 16. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj beöntést!

De ha már most azon izgulsz, hogy mi lesz, ha ez és ez lesz, az már régen rossz, mert nem fogsz tudni ellazulni és fájni fog valószínűleg. Csak akkor menj bele, ha te is teljesen biztos vagy benne, hogy akarod. Erőltetni nincs értelme.

2015. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hashajtó kell, hanem beöntés. ;)
2015. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Attól ne félj hogy olyan lesz a farka. Ha szeretné akkor vállalnia kell ezt a kockáztot. Jól elvégzett beöntés után amúgy sem valószínű, hogy olyan lesz neki.
2015. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire szeretné akkor te ne félj ettől :) így is köszönettel tartozik neked, mert sok nőnek nem fekszik ez a dolog.
2015. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Hú basszus, hát én ettől félnék a legkevésbé. Attól már inkább, hogy olyan lesz a bugyim napi szinten X anális szexszel töltött idő után... :S

Na mindegy, én gondolom prűd vagyok itt a többséghez, de azért nem veszélytelen az anális szex (utánaolvashatsz), és hát na igen, legalább egy kotont húzzon már a srác...

2015. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joe.38 ***** válasza:
Olyan lesz? Nem.lesz olyan. Ha netàn mèg is no bumm. Em egy idegen. Ennyi bele kell , hogy fèrjen.
2015. nov. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"olyan lesz"...és akkor mi van,talán kár a gumiért vagy mi?


de szerintem ezt a barátod is tudja/sejti,hogy a hátsó bejárat nem legtisztább hely a világon.és ajánlani fog erre megoldásokat (legalábbis kéne neki,ha már análozni akar)


amugy ahogy írták:beöntés.

2015. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!