Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első orális szexnél mire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első orális szexnél mire kell leginkább figyelni és vigyázni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel szeretnék majd lefeküdni. Ő idősebb nálam és az utolsó kapcsolata 6 évig tartott, így gondolom gumi nélkül is csinálták. A szexnél természetesen gumit használnánk, viszont az orális szextől félek egy kicsit. Leginkább a fertőzésektől, vírusoktól. Persze lehet gumival is szopni, csak azt nem tartanám fairnek annyira, hogy én elvárom a gumit, ő meg csak simán nyal. Meg én is szeretném az ő ízét érezni, és szerintem gumi nélkül ő is jobban élvezné.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek még mielőtt bármi történne a csókolózáson kívül, érdemes lenne elmennünk EGYÜTT szűrésre? Én jó ötletnek tartanám, viszont nem tudom, hogyan hozhatnám majd fel ezt neki. Mert nem szeretném, ha megsértődne vagy ilyesmi.

Légyszi, írjátok le azt is, hogy ti hogyan kérnétek meg a párotokat, hogy elmenjen veletek! Illetve fiúk, ha a barátnőtök erre kérne titeket, hogyan reagálnátok?

Köszönöm a válaszokat!


2015. nov. 15. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy megbízol benne, vagy hagyd a gbe.
2015. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

- figyelj drágám.

- igen cica?

- el kéne mennünk szűrésre

- de hát én nem lehetek beteg. Mit gondolsz?

- de én nyugodtabb lennék ha elmennénk.

- hát menjünk


Ha normális a pasid akkor így kéne törtnnie

2015. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megbízok benne, nem arról van szó. De ha esetleg nem volt egyedül szűrésen, akkor ő sem nagyon tudja, ha bármi baja van. Azért gondoltam, hogy jobb lesz, ha elmegyünk.
2015. nov. 15. 20:53
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mikor volt legutoljára szűrésen, mert te el akarnál menni (ha ő az első partnered, akkor mondjuk tárgytalan), és hogy menjen el veled.
2015. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!