Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet, hogy fontosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy fontosabb a nőknek a mellméret, mint nekünk?

Figyelt kérdés

Elvileg fordítva kéne lennie, nem?

Oké, hogy azt IS megnézzük, és előjátéknál ott vagyunk 2-3 percet, de a nők többsége egész lelkére veszi, ha neki nem olyan, amilyet szeretne.


2015. nov. 15. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet az, hogy nekünk fontosabb a méret mint a nőknek?
2015. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Hogy lehet az hogy a pasiknak fontosabb a farokmeret, mint nekunk?

:) 19l

2015. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Úgy hogy tudat alatt is rivalizálnak egymással.

És ha tehetik ebbe is jobbak akarnak lenni a másik csajnál.

2015. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Ne aggódj, azt se tudom megérteni...Hiszen a teljesítmény a lényeg, nem a méret.
2015. nov. 15. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
mert az ember mindig kritikusabb önmagával, mint másokkal. amúgy ez is általánosítás. én világ életemben leszrtam a mellméretem meg hogy ki szerint jó méret és kinek nem.. nyilván akinek extrém kicsi, az önbizalom hiányos miatta. ahogy más testi adottság is zavarhatja az embert.
2015. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. nyilván nem írhatod oda minden kérdésnél, hogy aki nem érzi magáénak a problémát, az ne sértődjön meg és nem mindenkire igaz. Ez úgy többségében van így egyértelműen, nem minden egyes nőnél.
2015. nov. 15. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
meg ha már itt tartunk, azért a csávók elég rendesen ki szokták vesézni kinek mekkora a melle meg jó-e. persze h a lányokat érdekelni fogja. a nők alapból többet foglalkoznak a külsejükkel. lásd a kövér vagyok-e téma. hidd el, aki a mellméretét a lelkére veszi, annak bármijére teszel megjegyzést, a lelkére fogja venni.
2015. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők mindig kritikusak magukkal, hol a mell hol a sùly vagy magassàg stb.

Még a szép nők is elégedetlenek.

2015. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!