Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, SOS-ben tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, SOS-ben tudnátok mondani valamit okosat?

Figyelt kérdés
Nincs kivel és jó lenne mert napok óta csak ez jár a fejemben... Hivatásos nem kell és a kezem is kímélném, így értelmes válaszokra vagyok kíváncsi...
2015. nov. 15. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor mi a problémád, mennyi idős vagy, és milyen nemű? De legfőképpen: mi a problémád?! Mert ez nem derül ki ennyiből.
2015. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Két javaslatom lett volna, a hivatásos, meg a jobb kezed, de kilőtted mind a kettőt.


Csajozni próbáltál már? Állítólag az bevált.

2015. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dugni akar és nincs kivel.Itt ezen nem tudunk segíteni.Ismerkedj.
2015. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

26 és férfi vagyok.


A kérdés pedig adott.

2015. nov. 15. 11:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Meló és tanulás egyszerre, ezáltal kevés időm is van. Az ilyen internetes dolgokban meg nem bízom mert több ott a magát nőnek kiadó férfi, mint a valódi nő.
2015. nov. 15. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de férfiként ez nem megoldható. Nőként már sorba állnának. Többiek talán ajánlhatnak egy jó orvost, aki elvégzi a műtétet.
2015. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha dolgozol az jó. Van erre megoldás, vegyél egy M5-ös BMW-t, de akár egy X6-os megteszi és máris nem lesz probléma ez.


Amúgy ezek nélkül, ilyen formában nehéz ügy. Hajrá

2015. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csajt keress magadnak társkeresőn, de ne legyenek illúzióid, aki csak sexet akar és így hirdeti magát, az jó eséllyel hivatásos lesz. É nem ingyen.
2015. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, a kérdés valóban adott. Minden vízbe mártott test a súlyából annyit veszt, amennyi az általa kiszorított víz súlya. SOS-ben ezt az okosat tudom mondani.
2015. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát ismerkedni nem akarsz, társkeresőzni, masztizni, prostizni nem akarsz. Tudod mit, annyira megsajnáltalak! Szegénykém! Írj privit, és találkozhatunk egy gyors menetre. Vagy akár többre is. ;) Mindenben benne vagyok, amit csak kérsz tőlem!

egy 21 éves bombacsaj 💜💜💜

2015. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!