Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért szokták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szokták meztelen nőkkel kiplakátolni a munkahelyüket?

Figyelt kérdés

Már ahol persze lehetséges, pl. műhelyben. Többször láttam már ilyet, hogy a fal teleplakátolva meztelen hatalmas csöcsű nőkkel. Ez mire jó? Serkenti a munkavégzést? Vagy néha jól jön elugrani a vécére rejszolni egyet?

Valaki érti ez a férfi logikát?


2015. nov. 12. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Látszik eléggé lenézed a férfiakat. Nem élvezkedésből teszik ki a műhelybe, vagy hogy legyen mire nyáladzani meló közben. A munkát senki se szereti, ez tény, amikor dolgozik az ember, időnként jó egy kicsit kilépni gondolatban a munkából, mert bekattanunk. Másik részben pedig azért, mert mi is odavagyunk a másik nem formáiért. A nőknek alapból nagyon szép vonalaik vannak, egy-egy plakát pedig azt hivatott megmutatni. Nyugi ha lenne olyan műhely, ahol csak nők dolgoznak, ott izmos kockahasú dagadó mellizmú félmeztelen macsó férfiak képei díszelegnének a falon.
2015. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jót tesz a szemnek.
2015. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Menj el egyszer dolgozni egy redvás, büdös, füstös, gépzsír, olaj és izzadságszagú műhelybe vagy gyárba és húzzál le 12 órát, úgy hogy a műszak végére már állni alig tudsz, nem hogy rejszolni. Kiugrani a wc-re rejszolni, na persze! Lehet hogy azon a helyen ahol te dolgozol, olyan kivételes elbánásban részesítik a nőket, hogy nyugodtan eltölthettek akár fél órát is az illatos kis női mosdóban, de vannak olyan helyek, ahol 3 óránként kapsz 10 perc szünetet, amiben egyél, igyál és intézd el a dolgodat. Különben ha lenne rá idő, gusztusunk akkor sem lenne hozzá, mert az ilyen helyeken általában hamar izzadt, büdös és mocskos lesz az ember, tudod, a munka az ezzel jár. Ja, hogy még a büdös életben egy szál gyufát sem emeltél meg? Akkor már értem.


Lényeg a lényeg: ha egyszer eltöltesz pár napot egy ilyen pokoli helyen, rájössz majd, hogy egy-egy ilyen kiakasztott képnek a látványa mit jelent ezeknek a férfiaknak. Addig nem.

28F

2015. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A női test szép! Esztétikailag is szép, nem csak nemi vágy keltése miatt nézzük. Mint egy festmény, egy szobor, egy csokor virág. Mi férfiak szépnek tartjuk, gyönyörködünk benne. Nem a nemi izgatás miatt vannak kint, hanem design céllal. Egy Van Gohg-ot mégsem lehet kiakasztani a satupad fölé :-P


Egyébként beszéltél már szakemberrel a pénisz irigységedről és a komplexusaidról? ...

2015. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Jólvan azért nem kell itt sírni. Ismertem ilyen helyen dolgozó srácot, aki napi 12-14 órában nyomta a koszos műhelyben. Szombat vasárnap is. Aztán egyszercsak tele lett a töke vele, felnyomta a főnökét a NAVnál, aztán indított egy saját vállalkozást.

A véleményem, h rövidtávon lehet beszívsz 1-2 dolgot, de hosszútávon csak azt lehet kihasználni, aki hagyja. Azért van ennyi sz.r munkahely az országban mert az emberek (hiába nagydarab, erős férfiak, 20 kilós szerszámmal a kezükben) még annyira sem képesek kiállni magukért, mint egy csecsemő. Az legalább hangosan sír, ha baja van.

Az, hogy csöcsös nőket plakátolsz ki, kb semmi köze ahhoz h sz. r a meló. Az informatikusok meg a közgazdászok is kiraknák, ha nem ütközne szabályba. Azért rakják ki mert biológiailag szükségük van rá h nőket lássanak, ennyi.

2015. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nem sírás, hanem a szomorú valóság. Ismertél egy ilyen srácot? Ó, igazán? Én meg nem egy ilyen szär helyen megfordultam. Persze túl sokáig én sem maradtam meg (mert ahogy te is írtad, csak a hülyék hagyják kihasználni magukat), éppen csak addig, míg nem találtam jobbat. Ebben tök igazad van amúgy. Mármint hogy azért van ennyi szar munkahely, mert az emberek nem állnak ki magukért. Az a baj, hogy nagyon sokan vannak olyan helyzetben vagy olyan korban, hogy nem tehetik meg maguknak azt a luxust, hogy akár csak pár hónapra is mnka nélkül maradjanak. Ezért inkább csendben nyelnek éveken keresztül. Összefogásról, szakszervezetről, sztrájkról meg szó sem lehet. Magyarországon ezeket a szavakat szinte már nem is ismerik.


Visszatérve a csöcsös képekre. Az embernek igenis kell, hogy valami elterelje a figyelmét az unalmas, mocskos, retkes, zsíros, olajos, büdös munka közben. És mi más lenne erre alkalmasabb, mint a gyönyörű, makulátlan, tökéletes női test? Szerintem egy légkondicionált, tiszta irodában közel sem éreznéd ekkora hiányát annak, hogy valami elterelje a figyelmedet a munkáról. Nem mondom az irodai munka is lehet hót unalmas, de azért egy irodai dolgozó mégsincs annyira elkeseredve, mint egy minimálbérért gurcölö melós.


Amúgy elnézést, hogy az előbb így felpaprikáztam magam, de egyszerűen elborul az agyam, mikor kis csitrik ilyen dehonesztálóan és degradálóan beszélnek a férfiakról.

2015. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam is így van itthon a műhelyben, illetve tiniként a szobám falán is ez volt :D

És a meló helyeken is mindig ezzel találkoztam :D

2015. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket megelőzvén:

- nem vagyok soviniszta...

- de nem érdekel, hogy "bezzeg a nők ezelőtt hány száz évig"

- ma már más területen dolgozom...

- de nem azért, mert büdös a munka

- nem vagyok férfijogi aktivista vagy egyéb fanatikus elmebeteg...

- de vallom, hogy az embereket nemtől függetlenül, egyenlőként kell kezelni


3-6-os voltam.

2015. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kérdező

jobb lenne ha otthol a fűrdőszobába vagy a wc be raknánk ki?

vagy a hálóba?

ha már legyárzották teszem fel azt az A1 es méretű naptárt akkor vajon mérz vsinálták meg?

mert szép ennyi.

ojan szép mint másnak egy lo vagy kutya macska esetleg tájkép festmény, kinek mi

nekünk ez tettszik

ezért van és kész

hogy mért van fenn a 2004 naptár még mindig mert biztos még mindig tettszik

amejiket megunjuk lecseréljük

kielégitett a válasz

2015. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem még vicces is :D


[link]

2015. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!