Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, öltöznétek a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, öltöznétek a barátotok kedvéért tetőtől talpig LATEXbe?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Undorító, kényelmetlen.
2015. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én exemnek ez volt a mániája. Eleinte mondogatta, majd egyszer "meglepett" egy latex alsóval. Komoly kapcsolat volt, hát csináltuk abban is, de nekem nem jött be, nem az én világom. Ettől nem lett jobb a szex (nekem).

Szóval, ha te semmiképpen nem akarod, nincs értelme.

Ha szeret, ne ezért legyen veled, hogy felveszel egy latex cuccot...

2015. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

11-08 21:23

fordítva is igaz, ha szeret és neki semleges akkor csinálja meg értem.. én is megteszem a bnőmnek azt, ami neki bejön kifejezetten és nekem meg nem lesz tőle jobb a szex, csak szimplán semleges számomra.. miért ne tenném meg neki, ha szeretem? ez fordítva is így van.. vagy te csak azért vagy a pároddal, hogy neked jó legyen??

2015. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem mindegy, hogy valami semleges, vagy esetleg kifejezetten nem jön be, nem akarod. Szerintem a szexnek nem arról kell szólnia, hogy mindenáron magunkra erőltetünk valamit, amit nem szeretnénk, csak a párunk miatt.
2015. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!