Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy tanultatok meg csajozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tanultatok meg csajozni fiúk?

Figyelt kérdés
Hol és hogy, illetve kitől tanultatok csajozni?Tudnátok tippeket adni?
2015. nov. 3. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Jah persze. Húzz a francba, és csajozz be!

A te fajta szerencsétlen majmok miatt akik kinyalják még egy nő seggét is, csak azért hogy ránézzenek hordják ilyen magasan az arcokat a nők. (Tisztelet a kivételnek.)((Jah még sem, mert ilyen nincs.)) Húzz a rákba kis homárfiú...

2015. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, most sem tudok. Az sosem ment, hogy odamegyek egy csajhoz a buliban, és egy óra múlva már viszem ágyra. De ettől függetlenül volt jópár barátnőm, akikkel hónapokat-éveket eltöltöttünk együtt. Csajozni és tartós partnert találni az totál más skill. Döntsd el előbb, melyiket szeretnéd.
2015. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első te egy ritka idióta vagy :D

Pont az olyan fajta emberek miatt mint te hiszik a nők hogy mi nem is vagyunk emberek csak mert nem merünk odamenni hozzájuk. Inkább megvárják az olyan "Nagy" embereket mint te. Nekünk meg esélyünk nincs mert ha odamegyünk miatta(tok)d szarnak magasról ránk a nők.

2015. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok Ganxsta Zolee és a Kartelt meg Dopemant hallgattam tizenévesen :)
2015. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Édesapám sajnos nem nagy csajozós. Nem beszéltünk erről sosem, de szerintem anya volt az egyetlen nő az egész életében.


Nagypapám (anya apukája) és a gimnáziumi legjobb barátaim viszont hatalmas csajozósok voltak és tőlük elképesztően sokat tanultam. 25 éves vagyok, de a gimis barátaimmal még 6-7 évvel az elválás után is tartom heti szintem a kapcsolatot (3-4 emberrel).


Szóval a tágabb családodban keress csajozós férfiakat (apa, nagypapa, nagybácsi, keresztapa, unokatesó, stb.), illetve a nagyon jó barátok közül is. Nem tudom hol lennék nélkülük.

2015. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én máig se tudok csajozni, viszont nálam van egy olyan kiskapu h bepiálok, eléggé, de általában azért kontroll alatt tartok mindent, aztán így feloldódnak a gátlásaim, magabiztos vagyok amit szoktak is szeretni ;)

Meg ilyenkor ösztönből jön minden :)

2015. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!