Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyiknek nagyobb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyiknek nagyobb az esélye?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szeretnék kapcsolat céljából ismerkedni, de sokszor nem bírok magammal és túlságosan nyomulós vagyok. Ha tudnám, hogy komoly kapcsolat lehet a dologból, akkor türelmesebb lennék, nem próbálkoznék mihamarabb elérni az ágyjelenetig.

Szerintetek mi lenne jobb? Ha Továbbra is nyomulok, ezzel gyosan kiderítem, hogy bejövök-e egyáltalán a csajnak, és majd később fordítanám komolyra a kalandot?

Vagy ha csak puhatolózok, és ezzel kockáztatom azt, hogy tök feleslegesen húzom mindkettőnk idejét, de legalább nem riasztom el azokat akik szerelem nélkül nem akarnak szexelni?


Melyik stratégiával tudnék sikeresebben kapcsolatot kialakítani?


2015. okt. 31. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ez a baj a mai pasikkal!! Minél előbb dugás aztán húzz a p***ába r**anc! Először ismerkedjetek meg, hívd el különböző programokra, helyekre. Szerintem érdemes várni, a csajt meg a nagy nyomulással maximum elriasztanád.
2015. okt. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nyomulj továbbra is, DE a fiúkra ;P csókollak <3 17/F
2015. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. hakomoly kapcsolatot akarsz ne nyomulj es varj. Kesobb kifizetodik a turelmesseged. Ha nyomulsz akk bukod a kapcsolatot
2015. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyértelmű hogy türelmesnek kellene lenned ha komoly kapcsolatot szeretnél, hisz csak ìgy döntheted el hogy tényleg összeilletek-e a lànnyal. Ha megprobalsz kozeledni egy lànyhoz és érzel valamiféle viszonzàst a làny részéről, akkor szerintem még egy nagyon lightos nyomulàs is belefér.
2015. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!