Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nő szokott maszturbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő szokott maszturbálni? Vagy vannak kivételek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

vannak kivételek...

van olyan fiú aki szintén nem maszturbál...


22F

2015. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Van a családban szexológus, ő mesélte, hogy sok 40 éves nő nem tudja, hol van a csiklója. Akit arra neveltek, hogy a szex és általában a testiség közönséges, titkos, piszkos és gusztustalan, az valószínűleg felnőtt korában is gátlásos lesz. Mondjuk azt nehezen tudom elképzelni, hogy fürdés közben valakinek nem tűnik fel, hogy OTT dörzsölni sokkal jobb érzés, mint máshol, de még nem voltam nő, úgyhogy nem tudhatom.
2015. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En imadok masztizni. De van baratnom aki nem szokott nem elvezi maganak
2015. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A prűdség sajnos nagy probléma még ma is. A maszturbációt sokan illetlennek tartják, ezért nem is csinálják. Ez részben neveltetés, részben sajátos szemléletből fakad.

Én olyan emberekkel is találkoztam, akit azzal sikerült megbotránkoztatnom, hogy hangosan kérdeztem meg a páromat, hogy van-e otthon wc papír...

Egyébként az ilyen emberek látványosan besavanyodottak (elsősorban a nők), vagy agresszívek (férfiak), és legalább 95%-ban elváltak.

Ami azt illeti, az egészséges testi-lelki fejlődéshez szükséges a maszturbáció; legalább annyira, mint az evés, ivás, pisilés, vagy éppen a kakilás.

2015. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kivételek mindig vannak, de a fiatalabb korosztálynak a nagy része csinálja :)
2015. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4# Én nem szoktam, mert egyszerűen nem jó érzés nekem (fiatalabb koromban próbáltam, nem egyszer, de olyan "semmi különös nem volt"). A párommal viszont élvezem a szexet, orgazmusom is van.


Nem kellene beáltalánosítani mindenkit prűdnek, pláne besavanyodottnak, aki nem csinálja.

2015. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!