Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után beduzzadtak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után beduzzadtak a kisajkaim. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egy hete hüvelygombám volt és azt hittem már teljesen elmúlt, mert Canesten krémet használtam, de ma szex után fájnak és be is dagadtak a kisajkaim. Használjak kúpot is a krém mellé vagy elég a krémet hasznáni?
2015. okt. 26. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Probalj meg ne szexelni egy hetig legalabb. Gyogyitsd ki magad rendesen.
2015. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mondanám hogy a nyálam gyógyit de nem vagyok vega

a halat és a gombát nem szeretem meg a marhát se

kend amig tudod kupot is

orvoshoz menj az megmondja

2015. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég a krém, az csak a nagyajkakra hat, meg a tüneteket enyhíti, de a hüvelyből nem irtja ki a gombát. Kezdj el egy kúrát, hüvelytabletta+krém, és a pasid is használjon krémet a makkjára. Addig meg óvszerrel szexeljetek!
2015. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet annyiban, hogy fertőzés ideje alatt kerülni kell a nemi életet, ugyanis a fertőzés nem csak közösülés során terjed!

Bár mivel nem csak gombás fertőzés létezik és ki tudja, hogy neked éppen milyen kórokozód van, így sokkal jobban járnál a teljes gyógyulás érdekében, ha elmennél orvoshoz és ő kezelne ki célzottan a barátoddal egyidejűleg!

Mert neked még mindig fertőzésed van!

2015. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az utolsonak, plusz mosd at a fehernemuidet 60 fokon es agynemut is cserelj most is es a kezeles utan is ha lehet azt is 60 fokon mosd
2015. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!