Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben mit kell tennie a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben mit kell tennie a lánynak, hogy igazán élvezetes legyen?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy ízlések és pofonok, de jöhet bármi. Mármint olyasmire gondolok,hogy ne csak feküdjön, hanem csináljon valamit a kezével/szájával mozogjon legyen aktív stb
2015. okt. 25. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
élvezetes legyen neki vagy a srácnak?
2015. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy mindkettő persze...csak úgy értem, hogy saját magaddal vagy a barátoddal mit csinálj
2015. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a srácra gondoltam de nem hátrány ha a leányzó is élvezi
2015. okt. 25. 00:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én a barátomnak aktus közben markolászom a fenekét, a hátát, csókolgatom, simogatom a mellkasát. vagyis hát ha misszionárius pózt nézzük...de amijét épp elérem:D felveszem az ő mozgásának a ritmusát és én is úgy mozgatom a csípőm. van hogy jó mélyen belém tolja és úgy tartja egy kis ideig mert azt tudja h imádom:D vagy pózt váltunk ha az adott pózban kicsit már leeresztünk

a rólam van szó, akkor meg a mellemet simogatom, markolászom, azt ugye ő is látja. hasamat combomat simogatom. valamit mindig csinálok, a vége felé már vonaglok meg tépem a takarót:D de hát az már csak magamtól jön.

2015. okt. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Pofoznia kell a fiút és ráordítani, hogy csináld sokkal keményebben. Jól rásózni néha a seggére és ha elment akkor a még álló farkának egy írtózatos nagy taslit adni, majd felszólítani, hogy fegyelmezd meg a katonádat mert nem ez volt a parancs!
2015. okt. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen kezdeményező, ne csak várja, míg történnek vele a dolgok, hanem vegye ki a részét. Legyenek saját ötletei a szexben és ezeket valósítsa is meg. Simogatás, markolászás, karmolászás simán mehet, egy férfi sem csak a farkából áll.
2015. okt. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!