Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti fizetnétek szexért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata987 kérdése:

Csajok ti fizetnétek szexért pasinak?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy nő ként költenézek-e szexuális partnerre? Garantált amit kapsz egy. Menyi az az összeg ami ilyen szolgáltatásra költemények?
2015. okt. 22. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy fizetnék, megkapom ingyen :D
2015. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
rosszlányok.hun vannak pasik is és ahogy látom pár kigyúgyrt srácnál volt pár női kuncsaft.
2015. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A lányoknak ilyen szrmpontból könyyü dolguk van. Bármikor találnak maguknak sexpartnert. Minek fizetnének érte. Direktbe én sem fizetnék sexért, jóképű vagyok, megbízható, talán még a stílusom sem a legrosszabb, ha kicsit megerőltetem magam, talán menne fizetés nélkül is. :) de ezeket a tulajdonságaimat sosem használtam ki jobban. Hűséges vagyok ahhoz, akit szeretek.

33F

2015. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy egy csaj rá van kényszerülve arra hogy fizessen. De azért valljuk be őszintén zsákba macska ha buli össze szed valakit. Lehet hogykicsi vvagy gyors tüzelő. Itt viszont tudod a mérete,.és ha ilyet vállal akkor nem megy el 10 perc után.

Nagyon jól meg lehet az érzelmi részét meg szerintem meglehet teremteni egy kis oda adással!

2015. okt. 22. 22:02
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

tedd fel úgy a kérdést,hogy 40től idősebb csajok,ti fizetnétek szexért pasinak?


mert most a kapós kis tinipinák,meg a minden hétvégén más farokba tövig lovagoló 20on éveseknél telt ház van,vagyis nem a célcsoporthoz illő a kérdés.

de 40-50 felett,amikor a férj már régen rád unt,a bőr sem olyan feszes,hájacska itt ott,már a melósok sem füttyögnek utánad,akkor esetleg aktualitást nyerhet ez a kérdés.

2015. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak az öreg, csúnya nők fizetnek érte.
2015. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!