Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit éreztek, ha rátok a hajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek, ha rátok a hajt egy veletek azonos nemű ember?

Figyelt kérdés
Ezt normális keretek között értem, pl. odamegy hozzátok, elkezd flörtölni, esetleg meghív egy italra. Minél részeletesebben véleményekre vagyok kiváncsi :)
2015. okt. 21. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
undort, viszolygást
2015. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Szóval mit éreznék ha odajönne hozzám buliban egy buznyák és flörtölgetne velem, esetleg meg akarna hívni egy piára? Agressziót, kitaposnám a belét, utálom a búzákat, pláne ha nyomulna.
2015. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Italt eleve nem fogadok el ismeretlen férfitól, mit értesz azon, hogy flörtölni kezd?

Amúgy ha normálisan szól hozzám, akkor normálisan lekoptatom, de azért határozottan.

pl ne haragudj nem szeretnék ismerkedni veled, és mennék is tovább.

2015. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy érezni mit érzek? Semmit... vagy furcsállom :)
2015. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen szerencsém :-(
2015. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
zavarba jönnék, majd tisztáznám, hogy nem vagyok vevő erre. beszélgetést nem vetem meg ezek után, ha felfogta mi a szitu és találnánk közös témát.
2015. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elkönyvelném, hogy "na a lányoknak is bejövök", majd az ő hozzáállásától függő stílusban visszautasítanám.
2015. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!