Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pszichológiai problémáim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológiai problémáim lehetnek szerintetek ha nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Túl nyálasnak és büdösnek érzem a dolgot, illetve kellemetlen szorongásom van közben.

Érdemes ilyennel szakemberhez fordulni ha nem kívánom a dolgot?

Tudom hülyén hangzik de engem ez egyre jobban zavar és félek csak rosszabb lesz idővel hiszen a mai világban ez nem számít normálisnak az én koromban.

A szerelemre pedig vágyok akár csak mások, viszont így a kettő nem egyezik össze ezért nincs is nagy sikerem...



2015. okt. 20. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz szexelni nem szexelsz, senkit nem fogsz zavarni vele
2015. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert mennyi az eletkorod?
2015. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23
2015. okt. 20. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy aszexuális vagy.
2015. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ezt lehet kezelni valahogy? van itt olyan aki így volt és tudna róla mesélni?
2015. okt. 20. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző barátommal egyáltalán nem kívántam. Mostani barátommal mint a nyulak. Szóval ez szerintem partnerfüggő is. Mással sem kívánnád?
2015. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
eddig két partnerem volt, mindkettőnél előjöttek ezek a dolgok. viszont munkahelyemen szoktam látni olyan nőket akiken szívesen fantáziálok, de késztetést nem érzek rá így sem
2015. okt. 20. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ez így jó neked, akkor nem kell semmit tenni, és nem is érdemes, de ha ez téged zavar, ha szeretnél ezen változtatni, akkor érdemes szakemberhez fordulnod.

Lehet rajta segíteni, lehet, hogy valami gyerekkori traumatikus élmény van a háttérben.

Arra azért számítanod kell, hogy egy terápia hosszú folyamat, és nagyon sok erőfeszítést kíván.

2015. okt. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!