Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járt már valaki swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki swinger klubban? Lenne egy-két kérdésem.

Figyelt kérdés
Szóló férfiként mennyivel előtte érdemes bejelentkezni? Számíthatok-e akcióra, ha fiatal vagyok, de nem nézek ki túl jól? Lehet zuhanyozni? Szoktak csókolózni olyanok, akik nem párként érkeznek?
2015. okt. 18. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ott van boba fett akkor menekülj mert jabba elé fog vinni
2015. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell bejelentkezni általában. Tudom, azt írják, de be fognak engedni. Melyikbe akarsz menni?

Szexre pont 50% esélyed van. Azaz vagy lesz, vagy nem. Véletlenszerű, hogy hány, és milyen lány megy le.

Zuhanyzók, tusfürdők, törölközők mindben vannak, és tisztaság is. A gumi használata kötelező.

Bárki csókolózhat, ez személy függő, nem feltétlenül a szinglik teszik.

2015. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, 2-es! A Dreamlandet néztem ki.

Tudom, hogy véletlenszerű, hogy éppen mennyi lány van, de ők mennyire nézik azt, hogy a pasi jól nézzen ki?

2015. okt. 18. 19:12
 4/8 Regisztrátor ***** válasza:
63%
Nem csak magányos nőkre hajthatsz. Ha szerencséd van, akkor lesz ott olyan pár, aki épp egy olyan beszállóra vár, mint te. Ha ennyire nincs szerencséd, akkor éjfél után már talán találsz annyira (pától és szextől) mámoros csapatot, ahova beszállhatsz 3. 4. 5. stb... tagként. Mi egy időben sokat jártunk a párommal, van ilyen jellegű tapasztalatom.
2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Regisztrátor ***** válasza:
pától = piától, elgépeltem.
2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én még nem voltam ilyen helyen

mennyi az átlag életkor?

huszonévesek is járnak vagy a legtöbben már 30-40 közöttiek?

2015. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közel az 5 X hez is járnak?
2015. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20-70 éves korig mindenki jár. Változó, hogy mennyien vannak.
2015. nov. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!