Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: milyen volt, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: milyen volt, amikor először elégítettetek ki egy srácot?

Figyelt kérdés
Nem volt nektek fura vagy kínos? Szájjal vagy kézzel volt előbb? Hogy történt? Stb

2015. okt. 17. 18:57
 1/3 anonim válasza:

Először is, majd írsz nekem egy kort? :)

Nekem az első kézzel volt. Anno én teljesen elzárkóztam az orális szextől, undorodtam tőle.

Barátommal kb. 4-5 hónapja voltunk együtt, elsők voltunk egymásnak. Egy ideig csak odatette a kezemet, aztán mondta, hogy simogassam ruhán keresztül.Hihetetlenül félénk voltam, új volt a dolog, féltem, hogy esetleg nem jól csinálom, vagy ilyenek. Fokozatosan haladtunk, eleinte nem is engedte, hogy a csúcsra juttassam, ami engem dühített, ezért a végén hagyta. (Most lehet nevetni, de ezt muszáj leírnom: Nagyon sokáig, ha belegondoltam, hogy mit csináltam, furán éreztem magam. Amikor pedig eszembe jutott, hogy "bakker, simán lehetne gyerekünk is, hisz nemzőképes pasim van", görcsbe rándult a gyomrom.) Utána ez rendszerré vált, majd éreztem, hogy többre vágyik. Kérte, hogy pusziljam meg "ott", és utána már minden ment a maga útján.

Hosszúra nyúlt, de itt az én sztorim.

16/L. :)

2015. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

17/L vagyok


Más sztorik is jöhetnek :)

2015. okt. 17. 23:52
 3/3 anonim válasza:

Hát nekem hosszu és bonyolult de leirom:)

még tavaly együtt voltam egy sráccal aztán szakitottunk. üajd idén megint összejöttünk majd megint szétmentünk és ez még így kétszer előfordult utána.. nekem ö volt az elsö szerelmem, nagyon szerettem. nagyon sokszor lezártuk a kapcsolatot azonban ö mégis mindig "visszajött".. nyáron sokat tallkozgattunk de nem volt köztünk semmi.. majd valahogy felhozódott ez a téma és mivel még senki nem csinálta neki, én pedig halálosan szerelmes voltam belementem hogy legyen "barátság extrákkal".. majd addig addig találkozgattunk hogy összejöttünk megint és végül ugy történt meg a dolog:)

Először ö csinálta nekem, majd én neki, elöször kézzel majd szájjal is.jo volt, bár engem annyira nem vonzott ez a dolog inkább miatta csináltam :)

2015. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!