Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik egy lány, de dohányzik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de dohányzik,és én rohadtul dohányzásellenes Vagyok!
2015. okt. 11. 14:40
 1/9 RRR ***** válasza:
keress egy nemdohányzót,mert vele csak folyamatos konfliktusban lennétek
2015. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szoktasd át a bőrszivarra
2015. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hehehe
2015. okt. 11. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk fotdított a helyzet.

Barátnõm utálta, de elviselte.

A krdvéért magamtól leszoktam.

2015. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Puhatolózz nála, hogy leszokna-e a cigiről egy fiú kedvéért?
2015. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TirpiTörpi válasza:
60%

Én is nagyon dohányzásellenes vagyok, és én is jártam már így. Annyi különbséggel, hogy én lány vagyok és egy pasiban csalódtam nagyot.

Nagyon elítélem a dohányzó embereket, de főleg a lányokat. Úgy gondolom, hogy egy csaj nagyon nem néz ki jól, ha lóg a szájából a cigaretta. Engem egyszerűen taszít, mind a pasiktól, mind a lányoktól.

Véleményem szerint, nagyon ritka, ha valaki leszokik úgy a dohányzásról, hogy még a gondolatában sem legyen, hogy "Jaj, de jó lenne egyet rágyújtani."

Egy szó, mint száz, én elfelejteném a dohányos pasit, annak ellenére, hogy mennyire tetszik nekem, mert a dohányzás az én érték-képviseletemmel nincs összhangban.

2015. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon tetszik akkor elfogadod én biztos nem szoknék le senki miatt akármilyen pasi lehet.
2015. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyél minden randira poroltót.
2015. okt. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább mondj le róla, mert nem tudnál vele egy éjszakát sem nyugodtan eltölteni. A dohányosoktól nem lehet aludni. Esetleg füldugóval. Állandóan felköhögnek, vagy krákognak még az éjszaka közepén is.
2015. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!