Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feszült vagyok vagy ez psziché...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszült vagyok vagy ez pszichés, hogy lelankad? Bővebben.

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy amikor lesz új barátnőm és eljutunk az elsőm alkalomhoz, még ki nem mondja, hogy na lehet valami ha talizunk addig áll meg minden, de mikor már előtte való nap ott tartunk, hogy agyban készülök az elsőre és azon vagyok neki mi lehet a jó, már nem áll fel, sőt mikor elsőre el is jutunk mindig bénázok és nem áll fel vagy lelankad közben :( múltkor lankadt volt és még is elélveztem hirtelen miközben orálisan csinálta nekem a barátnőm. pedig mondta, hogy nincs semmi baj, nyugi feláll vagy segíts magadnak ne izgulj. csak eddig olyan csajjal is voltam már aki szó szerint ott hagyott amiért elsőre csődöt mondtam. Ezek miatt úgy érzem pszichésen már nem vagyok tiszta, mikor eszembe jut, hogy ez is ott hagy mindig attól lankadok le teljesen és koncektrálok és nem áll fel. Máskor sikerült, hogy nem figyeltem semmire csak átadtam magam az élvezeteknek akkor sikerült elsőre felállnia és elmennem ahogy kell. de agyban nem mindig tudok ott lenni. ki fogom ezt még nőni? bár már 24 évesen ideje lenne ez megy 17 éves korom óta mióta elvesztettem a szüzességem és akkor elsőre ugyan így volt hogy lelankadtam annyira jó akartam lenni. Ez tuti pszichés? impotens nem vagyok mert amúgy mikor összeszokok a lánnyal akkor utána működök a fáradt napokat eltekintve tökéletesen.

2015. okt. 9. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont nem az a bajod, hogy agyban nem tudsz ott lenni, sokkal inkább az, hogy nagyon ráfeszülsz a témára, hogy teljesíts, ez kényszert szül benned, és emiatt mondasz csődöt. El kéne foglalnod magad a következő találkozóig, hogy ne legyen időd, energiád ezen a témán kattogni, hanem spontán vágjatok bele, és menni fog. A másik meg az, hogy miért csaptok a lecsóba? Olyan nincs manapság, hogy petting? Megismerni egymás testét meztelenkedve, de a behatolás kényszere nélkül? Tehát ölelkeztek, pettingeltek, smaci, simizgetés, de még nincs behatolás. Próbáljátok ki, és amikor már nagyon áll a répa, akkor behelyezni, majd egy kiadós gyalulás során elélvezni mindketten.
2015. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talan tudnek segiteni az ellazulasban:) egy proba?
2015. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám adódott a volt barátnőmmel. Annyira jó akartam lenni (nem volt előtte semmi tapasztalatom, szóval extra nyomás volt), hogy amikor be kellett volna tenni, hát szépen cserben hagyott a péniszem.

Azóta pedig szakított is velem a barátnőm, nem tudom hogy ezért e, de most is kétségek között vagyok. De legközelebb megpróbálom elengedni magam, és tényleg nem egyből a behatolásra menni, hanem pettingelni sokat előtte. Sok sikert, nem lesz gáz :)

2015. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen túl izgulod a dolgot! Ezen mindenki átesik!

Semmi baj, csak az első 2-3 alkalomkor szokott kellemetlenkedni!

2015. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!