Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szájba vagy arcra élvezzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájba vagy arcra élvezzen inkább a pasi, és miért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én max szájba, arcra nem szeretek.

30/F

2015. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
ha a kettő közül kell választani szerintem semmi értelme arca élvezni.... ez az én véleményem de tényleg nem tudom miért jó valakinek... szemben egy lány, rálövöm az arcára aztán letörli és arcot most....semmi extra érzés, a lány lehet, hogy szeretné érezni a szájában de nem oda kapja....
2015. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Szájba, mert azután nem kell takarítani.

Az arcot is túl lehet élni, de inkább szájba.


22/L

2015. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szájba, annál jobb érzés csak egy van ,punciba :)
2015. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szájba.
2015. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kettő közül kell választanom, akkor szájba, természetesen.

De legjobb, ha a puncimba megy :3 (tudom, erre senki nem volt kíváncsi :D )

2015. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Élvezni punciba is jó lehet! :)
2015. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

A szájba élvezést nőként izgatónak találom, plusz így a párom számára is tudom fokozni a gyönyört, miközben elélvez.

Az arcra élvezést egyrészt kicsit megalázónak érzem (ezen viszonylag könnyedén túl tudnék lendülni), másrészt szerintem kiábrándító lenne, ha a szerelmem élvezése közben én fintorognék (nincs bajom a sperma ízével, de jobb egyben letudni), meg vakon csápolnék és próbálnám a szememből kitörölni a cuccot :) Nem vagyok színésznő, nem akarnám minden alkalommal eljátszani, hogy élvezem és dögös vagyok, miközben az anyag folyik az arcomon lefelé.

A szájba élvezést összességében élvezetesebbnek találom és a hangulat sem veszik el ;)

2015. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is inkább a szájba élvezést szeretem, hiszen akkor érzem a barátom lüktetését, illetve jó látni ahogyan élvezi a barátom hogy a számba élvezhet el

arcra is élvezett már, de nagyon sok van neki így elég macerás letörölni a sok cuccot főleg úgy h a nagy része a szemhéjamra ment így nem is láttam...

2015. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Seggbe!
2015. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!