Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha új párkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha új párkapcsolatot kezdtek, mennyi idő után szexeltek és milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok kort is!

(Kezdetben ismeretlen ember legyen, ne valami volt barát vagy ismerős)

Randizgattok, stb.. Mennyi idő után várható az első csók, illetve az első szex?

Ezután milyen gyakran szexelnétek, ha kifogástalan minden a kapcsolatban?


Kort írjatok légyszi!


2015. okt. 7. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Pasiként írok neked egy tapasztalatot:


Tök mindegy, hogy a nők mit mondanak, ez attól függ, milyen a csóka, akivel összeállnak. Ha tekintélyt parancsoló, hamar szét fogják tenni a lábukat, ha nem, akkor jön a szokásos még "nem készültem fel rá" sablon. És akkor a példa:


Régen a párkapcsolatban a barátnőmet hosszú-hosszú ideig nem tudtam meghúzni, mert nem voltam eléggé talpraesett, túl kedves voltam vele, meg ilyenek. Amikor szakítottunk, a lány összejött egy másik csókával, aki - akkor - sokkal keményebben viselkedett mint én, ennek az lett az eredménye, hogy hét alatt megdugta.


Ennyit erről.

2015. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hét után szexeltünk :D
2015. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minimum 1-2 hónapot várok, lehet bármilyen a srác akkor is. De persze, ez attól is függ, hogy hosszú távon tervezed-e vagy csak egy futó kapcsolat. Nekem mindig komoly kapcsolataim voltak, 1-2 hónap alatt csak arra mentem hogy minnél jobban megismerjem az illetőt aztán a többi meg jött magától..
2015. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 hónap együttlét után szokott az első szex megtörténni hogy ha mindennap találkozunk, akkor általában mindennap van 1-2 alkalommal szex a jelenlegi barátommal akivel 5 hónapja vagyok együtt, de még mindig napi 1-2 szex van :D


18/L :D

2015. dec. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!