Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, számotokra mi az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra mi az ideális testalkat akár párkapcsolatban, akár alkalmiban?

Figyelt kérdés

Én nem tudom eldönteni, hogy ennyire szarul nézek ki, vagy más baj van, mert mintha senkinek se kellenék.

Van egy képem, nem társkeresési jelleggel írtam ki a kérdést, aki szeretné elküldöm ha ír egy települést is. :)


2015. okt. 4. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Külsőre az átlagos/sportos/izmos férfiak jönnek be.

Ne legyen telt/kövér/dagadt és ne legyen cingár/vékony/vézna se.

Volt már nagyon izmos és gyúrós barátom is, de akibe a leginkább szerelmes voltam, az egy teljesen átlagos alkatú (nem vékony, nem dagadt, nem is nagyon izmos) srác volt.


Egy kövér vagy vékony srácról az jut eszembe, hogy totálisan nem figyel oda arra hogy mit eszik/mennyit mozog és az nekem nem imponál első látásra, ha az jut eszembe hogy nem figyel a testére egyáltalán.


22/L

2015. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a párkapcsolatról van szó, akkor olyankor valamiért a macik. Eddigi egy exem is az volt és a mostani párom is. (100 kg felett). Viszont érdekes, hogy az utcán pedig a sportosakat nézem meg. 20l
2015. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hm :) köszönöm a részletességet.

Macis az nem vagyok, sportolok ( edzek) csak most épp nem vagyok száraz, nincs nyár :)

2015. okt. 4. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem igazán számít, jó azért egy mekis szökevény már túllépné a határokat nálam, de nekem az számít, hogy tudjon bánni egy nővel minden értelemben.


Küldhetsz képet.

Debrecen

2015. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én bevàllalom hogy nekem az izmos jön be, de mielőtt felszìnes lennék hozzáteszem, hogy a pàrom ilyen ès az ő hatàsàra kezdtrm è is edzeni. Meg termèszetesen baromira figyelünk a kajàra is.szóval ez egy többsíkú dolog, de mindenkèppen igènyessèget sugàroz. Ahogy màr itt valaki írta, sem a vèkony, sem a hàjas nem fèrfias, nem tükrözi hogy a pasi törődne magàval.


De hogy egy kicsit ellentmondjak magamnak: mikor a mostani pàromba beleszerettem még ő se úgy nézett ki mint most. Viszont azóta csak a hozzà hasonló férfiakat nèzem meg.

2015. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt az életmódot követem, sport és megfelelő táplálkozás :)

Így talán majd alakul valami.

2015. okt. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!