Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te lefeküdnél egy sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te lefeküdnél egy sráccal, aki bejön, csak azért mert már nagyon kivagy éhezve? Vagy mit tennél?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megoldanam magamnak.

18/L

2015. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már megtettem.
2015. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,itt a 2 kezecskem.. 18L
2015. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moncsy0506 ***** válasza:
naná, nem is kell, hogy kiéhezve legyek, ha látok benne annyi szexuális kisugárzást, ami megmozgatja a fantáziámat, akkor eszem ágába, se lenne úgy megdögleni, hogy életembe legalább 1X ne ba**assam meg magam az illetővel. Na, de ezt érezni kell, viszont amikor kiéhezettség céljából feküdtem le pasikkal, akkor általában 70 %-ban megbántam, mert a pillanat hevében sokkal többet néztem ki belőlük, mint amennyit valóban nyújtottak. Az első pár alkalommal nem tartottam ezt számottevően fontosnak, és magamat ámítva, azt mondtam, hogy "nem bántam meg", meg, de csak azért mondogattam ezt, hogy valójában magamat vigasztaljam azzal, hogy én oly könnyen odaadtam magam..... pedig..... az illető ki sem érdemelte. Nagyon sokszor beleestem sajnos az életem során ebbe a csapdába, és utólag visszanézve, ugyebár, mindig nagyon okos tud lenni az ember: MEGBÁNTAM. Túl sokszor mocskoltam be magam potyára, feleslegesen, semmi élvezetet nem nyújtott, vagy ha igen, azt is csak azért éreztem, mert nagyon érezni akartam. A hiányt ne keverd össze sose, azzal amit valójában érzel!!!! Ha ezt a kérdést azért tetted fel, most, mert ilyen helyzet előtt állsz, noss.... azt tudom mondani, hogy már eleve, ha elgondolkodsz rajta, és kikéred mások objektiv véleményét, akkor a szived mélyén te is érzed, hogy nem ez az a "kihagyhatatlan alkalom".... Ha érted mire gondolok.... De ez persze csak saját tapasztalat.... Mindenki a tapasztalatokból tanul, mert az élet iskolája, bizony erről szól. A Tapasztalat szgorú tanár, mert először jön a lecke, és aztán a tanulás..... De meg kell hagyni, már most okosabb vagy mint én... Te használod az eszedet is... Míg én csak az ösztöneimre, érzéseimre, vágyaimra hallgattam, és scelekedtem....Egy jó tanács, ha megfogadod, meg, ha nem, hát lehet te teszed jól: De mindenesetre: Mindig értékeld magad annyira, mind belsőleg-mind külsőleg, hogy ne add magad olyan embereknek, akik erre nem érdemesek!!! Minimum: olyan legyen, mint amilyen te vagy, csak épp ugye ellentétes nemben.... De mondom, ez a minimum!!! Magadat pedig a valódi értékeid kétszeresével, egyenlitsd ki! Mert nem tudhatod, mi rejlik még benned felszin alatt, amiről még te sem tudsz.... Na ennyi. Ja, mindenféle okoskodó kommentek kiméljenek....előre szólok, mert direkt hangsúlyoztam, hogy ezt a tapasztalataim alapján mondtam el... Más, lehet más véleményen, más tapasztalattal. Ja, és még valami: AZT EGY SZÓVAL SEM IRTAM, HOGY EGYETLEN EGY ALKALOMMAL, SE JÖTT BE EZ A SZITU :) ;)
2015. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!