Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért cserélődtek föl a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cserélődtek föl a neten az oldalak szerepei?

Figyelt kérdés

Próbálok neten ismerkedni.

Őszinte leszek, van amikor komolyabban, van amikor inkább csak szexre.

Miért van az, hogy kimondottan szexpartner keresőn, megharagszik a nő ha szexről akarok vele beszélgetni. Meg ott minden nő azzal jön, hogy ő nem ugrik első találkozáskor a férfi ágyába. Szexpartner keresőről én még nem láttam élőben puncit. :D

Viszont egy sima társkeresőn meg többször volt már olyan, hogy a levelezésből az lett, hogy szex első randin.

Csak én látom úgy hogy a társkeresőkön az emberek nagyobb része szexet keres, a szexpartner keresőkön meg minden nő csak hazudozni van fönt. :)



2015. szept. 28. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem így tűnik.
2015. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es.

Akkor tudsz nekem mondani olyan társkeresőt, ahol a nők nagy része tényleg komoly kapcsolatot keres, vagy olyan szexpartner keresőt, ahol tényleg szexre keresnek a nők, és nem akar 3-szor randizni a szex előtt, meg nem lesz egyből kifogása amikor tényleg találkozni kéne szexre?

2015. szept. 28. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Én kerestem egy időben szexpartnert, és a férfiak azt hiszik, ha már fent vagyok, akkor bárkivel bárhol, bármikor bárhogyan megcsinálom.

Azért szex előtt ki akarom ismerni az embert.

Most van szexpartnerem, előtte 1 hónapig csak beszéltünk, főleg arról, hogy mit várunk a szexben, mit adunk, kapunk, próbálunk ki, meg az életünkről is.

2015. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van. Attól mert nem férjet keres a nő, még nem biztos, hogy első randin ágyba akar bújni veled. Azért egy minimális bizalmi viszonynak ki kéne alakulni. Első randin le nem feküdnék egy idegennel, ki tudja, és ha arra gerjed, hogy megkésel közben?
2015. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szexpartner keresőn találtam magamnak valakit, de az első találkozás után 2 héttel feküdtem le vele és előtte is leveleztünk. Hidd el a legtöbb nőnek ez nagy lépés és a szexhez ugyanúgy szükség van arra hogy bizonyos fokig megismerd a másikat. Én soha nem feküdtem volna le senkivel első, második randin.
2015. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös nem tudom.

Én sima társkeresőn nem egy nővel voltam úgy, hogy neten beszélgettünk, és első randin szexeltünk.

Egy sima társkeresőn ezek szerint bevállalósabbak a nők, mint egy szexpartner keresőn.

2015. szept. 28. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a női logika. Húzzák az ajtót, ha "Tolni" van ráírva.

Idegesítő, de tanulj meg alkalmazkodni hozzá, megváltoztatni te sem fogod tudni.

2015. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nőként nem értem azt,aki első randin odaadja magát, hacsak nem arról van szó, hogy már ismerte előtte a srácot.

Mondjuk lehet ezért voltam fenn szexpartner keresőn is, mert én nem tudnék csak úgy szexre felszedni valakit. Nekem kellett az hogy előtte levelezzünk, megigyunk egy kávét, megismerjem. Ez van. Szerintem ez nem lebecsülendő dolog a nőknél.

2015. szept. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!