Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejönne ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne ez a fiú/férfi a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Külsőleg: Magas (185+), atléta testalkatú, szálkás izomzattal rendelkező test. Hosszú, vékony, de izmos végtagok, kockás has, eres karok, kitüremkedő kulcscsont, stb.

Barna, kicsi hosszabb haj, elég nagy méretű sötétkék szemek, hosszúkás, karakteres arc, szigorú tekintet, de széles csibészmosoly, vékony ajkak. Borosta, időnként megjelenő szeplők.

Belső: Kifejezetten okos és gyakorlatias, főleg a reál tárgyakban van otthon, legfőképpen a matematika az erőssége. Ugyanakkor távolságtartó, nehezen nyílik meg és titokzatos. Ha egyszer megnyílik, humoros, mosolygós és őszinte. Nagyon jó beszédpartner, még jobb vitapartner, mert temperamentumos tud lenni és intelligens. Alapvetően egy bátor, vakmerő ember, ez sokszor bajba sodorja. Az a probléma még vele, hogy nem látja a dolgokban a kockázatot, nincs benne empátia, sem megbánás. Viszonylag alacsony EQ-val rendelkezik, nem mutatja az érzelmeit, csak a véleményét mondja. Ezen kívül haragtartó és néha nagyon nyers tud lenni az emberekkel, ha felidegesítik.

Mindezek ellenére egy izgalmas és spontán ember, mindig az újra vágyik, szinte semmitől sem fél. Nagyon tud szeretni és a szexben sem amatőr. Nem veti meg a szórakozás egyetlen formáját sem, ezen kívül sportos is.


2015. szept. 26. 22:21
1 2
 1/14 Linó03 ***** válasza:
Tuti van, akinek tetszik. Nekem fontos az érzelem, de összességében a leírás megnyerő.
2015. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

olyan furcsa hogy te már legalább az 5. vagy aki ilyen tulajdonságokat ír le mind külsőt mind belsőt illetően.

khm...

szóval a legtöbb gyakorin kiírt hasonló kérdésben is benne vannak ezek:

"185cm, izmos,karakteres arc, csibészmosoly, humoros,vakmerő ember ez sokszor bajba sodorja (mintha valami filmbeli szereplő leírása lenne), nincs benne empátia (nem tudom tudod-e ez mit jelent, nem jót annyit elárulok), alacsony EQ ez megint nem jó, habár néha jól jön hogy kevésbé mutatod ki az érzelmeidet, mondjuk ha NINCS EMPÁTIÁD akkor nem is kellene érezned semmi jót!!! mindig az újra vágyik (na egyet írj), nagyon tud szeretni (azt hogy amikor nincs empátiád?), nem veti meg a szórakozás egyetlen formáját sem (xD ez béna), ezen kívül sportos" -.-" annyira hitegeted hogy sportos vagy, hogy pont az ellenkezője ugrik be nekem :D

na figyelj, ez a leírás max akkor "reális" ha szerepelnél egy filmben, de a valóság általában nem ezt mutatja.(tapasztalat, hallottak alapján) :-/

2015. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ja igen még valami.

ha ez mind igaz lenne rád, akkor miért itt kérdezgeted hogy "jajj csajok bejövök nektek?" -.-" ha 185 cm, izmos vagy akkor alapból nyert ügyed van kinézetileg, a többi részlet kérdése... kamusokat kiszűröm, boccs....

2015. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm.

Második, te szedjél be valami nyugtatót vagy valami. :D

2015. szept. 26. 23:21
 5/14 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján szimpatikus lennél többnyire. A sportosság tetszik, mivel nekem is a minden napjaim részét képezi a sport, így konfliktus forrása is lenne ha a partnerem a lustább típusba tartozna. A szeplők, karakteres arc megint nyerő, a csibészmosolyról nem is beszélve.:) DE az hogy nincs empátiád igen csak nagy hátrány. Hamar ki is ütközne mivel beszélgetés során amint meg tudnád hogy mit tanulok, valószínűleg leszólnád, és kb. eddig tartana az ismeretségünk. Ez utóbbit sajnos az eddigi tapasztalataimra alapozom. Nem egy ismerkedés szakadt meg ezen a ponton.Persze aztán az is lehet hogy te kivétel lennél, nem tudni.

A temperamentumosság megint pozitívum nálam, bár meg kell találni az aranyközéputat, különben csak "ölnénk" egymást mivel én is ilyen vagyok.

Az EQ hiányáról, megint csak azt tudnám írni mint az empátia hiányáról, hogy problémás. A nyers őszinteséggel viszont nincs gond, de fontos, hogy az ember a konfliktusait kezelni tudja megfelelően,és a haragtartás nem éppen célravezető a legtöbb esetben.

A spontenaitás illetve az hogy vágyik új élményekre és keresi azt, szintén vonzó,így valószínűleg nem laposodna el a kapcsolat.

Az hogy nagyon tud szeretni, az EQ és empátia hiánya így egyben szerintem kicsit üti egymást, valamint én személy szerint szeretem ha partnerem kimutatja az érzelmeit valamilyen szinten. Persze ezalatt nem a romantikusan nyálas csöpögésre gondolok.

A szex számomra elég fontos, így nem igazán tudnék meglenni egy olyan kapcsolatban, ahol az illetővel nem vagyunk egy hullámhosszon, nem kezdeményező és nem nyitott kísérletezni. Így hamar el is laposodna a dolog.

Így hirtelen első olvasásra ez a vélemény alakult ki bennem rólad.

2015. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Osztom a második véleményét.

Kb ugy tudlak elképzelni mint egy kisebbseg komplexusban szenvedo vekony streber gyereket.

Aki az eg vilagon semmit nem csinalt eddig es most egy honapja "sportol" es azt hoszi h mar is izmos es eros.

Olyan szavakkal dobalozol aminek a jelenteset se tudod majd magadnak mondassz ellent minden mondatoddal.

Egy hatarozatlan 14-16 éves elkeseredett fiu vagy aki itt akar becsajozni minden ismerettseg nelkul...

Szanalmas vagy fiam >.< inkabb menj ha ilyen jo vagy es keress magadnak normalis baratnot .

2015. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Komolyan ki írja le így magát?
2015. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, én lány vagyok és ez az én elképzelt álompasim. :D

Azért köszi!

2015. szept. 27. 00:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Érdekes egy ízlésed van:D Az EQ és empátia hiány miért olyan szimpatikus?
2015. szept. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert egyszer volt egy srác, akibe szerelmes voltam egy ideig, és ő is ilyen volt, gondolom ezért.
2015. szept. 27. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!