Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet bírni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés
meddig lehet bírni a rossz és kevés szexet, bár ha rossz akkor nem is baj, hogy kevés. de meddig bírja egy nő?

2015. szept. 25. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapig
2015. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek kell bírni? Keress másik pasit! /F.
2015. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szexnélküliséget sokkal jobban bírom, mint a rossz szexet.
2015. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moncsy0506 ***** válasza:
én 14 éveseen vesztettem ela szüzességem, és onnantól kezdve még három évig voltam együtt azzal a sráccal aki elvette a szüzességem. Ezidő alatt gőzöm nem volt arról, hogy mi az, hogy felizgulni, megkivánni, elélvezni, gyülöltem minden olyan tsti kapcsolatot ami túl ment a csókolózásnál. Egszerüen önző volt a partnerem, és nem volt hajlandó foglalkozni azzal, hogy nekem is jó legyen, igy ugyebár, mivel tetettem, h tök szupi minden,hogy hamarabb túl legyek rajta, igy azt hitte, hogy minden ok. Aztán, jött a második azéletembe, aibe őrülten szerelmes lettem, és vagyok is, és megmutatta, hogy mit jelent kapni, és ezért adni, feltétel nélkül. Na innentől kezdve, nem volt senki, aki ezt alécet megütötte volna, és képes voltam kibirni szex nélkül 13 hónapig!!!! Míg ő a börtönbüntetését töltötte!!!Próbáltam másokkal helyettesiteni, sajnos.... És feleslegesen is kutattam...Még mindig nem jött senki, aki őt felúlnúlná, és akár egy életet is kibirok szex nélkül, ha nem vele szexelhetek.....
2015. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az apácák, vallástól függően, szüzességi fogadalmat tesznek, és hát (feltehetően) egy életen át bírják!
2015. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!