Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm-ben mi a jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm-ben mi a jó?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom akiket ez izgat.
2015. szept. 21. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem se minden izgat benne. Pl forró viasz, tűvel átszúrt mell, stb nem izgat. De pl kötözés, latex, dominancia az igen. A BDSM eleve egy mozaikszó, és több kategória gyűjtőneve, így a kedvelői sem ugyan arra gerjednek. Ha téged nem izgat, akkor nem kell vele foglalkozni, mert úgyse értheted hogy másnak mi a jó benne (pl én nem értem mi izgató van a lábfétishben), akit meg igen, az úgyis megtaláűlja hogy neki mi a jó.
2015. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom... de nagyon jó


24/N

2015. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bdsm adrenalinnövelő,én azért szeretem,mert amúgy elég határozott vagyok és le tudom ezt vetni és 1alárendelt kiskutyus lehetek,aki csúszik-mászik egy gyönyörű,bőrruhás,platfrom csizmás Istennő előtt!
2015. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egész alá-fölé rendeltségi viszony izgató, a megalázó dolgoktól általában nedvesedek rendesen. Mondjuk a nagyon durva alázás meg visszás hatást kelt, de letérdelni elé, a kezét,a lábát megcsókolni, hagyni, hogy a hajamnál fogva irányítson, azt nagyon élvezem.

A fájdalmat is csak egy szintig bírom, de addig a szintig nagyon beindít. Imádom ha jó alaposan elfenekel, és utána még napokig kék-lila a fenekem.

Szeretem a verés után felszabaduló adrenalint, a bizsergő érzést, és nekem több előjáték nem is kell.

2015. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!