Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt része 3-ban? S...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt része 3-ban? S milyen felállásban?

Figyelt kérdés

Kinek volt része 3-ban ?S milyen felállásban?Rossz,jó tapasztalatok?

kor/nem?



2015. szept. 20. 18:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt, 2 nő 1 férfi. Szeretném a másik felét is kipróbálni, illetve nyitott vagyok a hasonló felállásúra is még.


Nem volt rossz, de lehetett volna sokkal jobb is. Az egyik lánnyal valahogy nem volt meg az az összhang, amire számítottam, míg a másikkal jobb is volt mint várható. Így egy picit eltolódtak a szerepek, de azért mindketten elélveztek legalább 3x :)


28/F

2015. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nekem nem volt pedig helyes srác vagyok
2015. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is nagyon jó pasi vagyok, mégse volt, lehet mindig maguknak akartak önzően a nők :D


24F

2015. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
háromszor volt 2 nő 1 (én) férfi felállás. Jó pasi vagyok, és nyíltan beszélek erről. Sok nő van aki vágyja a másik nővel való erotikát, de így hamarabb oldódnak a gátlások :)
2015. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
mindkét verziót kipróbáltam: a két pasis fárasztóbb volt, de sok örömöt okozott. A két lányos egy pasival is jó, de nagyon tapasztalt pasi kell hozzá - meg némi biszex hajlam:)
2015. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
2 pasi 1 nö és nagyon jo
2015. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Nekem már életem során sokszor volt részem mindkét felállásban és mindegyik nagyon jó élmény volt.Legutóbb augusztus végén a felfújható kerti medencében esti lazulásként a szomszédasszonnyal és a párommal,pedig már 56 vagyok.
2015. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer az egyik barátnőmmel kipróbáltuk hármasban. Kedve volt két pasival csinálni. Pontosabban úgy történt, hogy egy buliban kedve volt egy másik pasival is szexelni. Félrevonultak egy szobába, majd az aktus után mi is szexeltünk. Hatalmas orgazmusunk volt mindkettőnknek.
2015. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt részem 3-ban. Ellenben felállásban 16 centiméter.
2015. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Mind két fellállásban volt részem, meg voltam már 3 pasival is. A legélvezetesebb a 2 csaj 1 pasi felállás volt egy biszex hölggyel.
2015. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!