Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok dominát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok dominát?

Figyelt kérdés

22/F

Hogy tudnék talalni olyat aki nem penzert csinalja, hanem azert mert oromet leli benne. Letezik egyaltalan ilyen?



2015. szept. 15. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hasonlót keresek. 22/F

Egyszer már találtam. :) Szóval van ilyen.

2015. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert bénán keresel.


Aki felvállaltan és tudatosan Domina, már kinevelte valaki, akinél az ilyen vágyait meg is éli. Tehát köszöni szépen, a te "szolgálatodra" már nem tart igényt. Jól elvan otthon, sose tudod meg hogy ő mis Domina.


Illetve van az a fajta, aki rájött, hogy a vágyai kapósak, valamiért mégis szolga nélkül maradt, és kihasználja a saját javára az üzleti előnyt, - én nem kárhoztatom őket, valószínűleg én is ezt tenném a helyükben. Vagyis a napi 80-100 szolgának jelentkezőből azokkal találkozik (első szűrésképpen) akik a leg "gavallérabbak" hozzá.


A potenciális célközönséged azok a lányok, akikben megvan a hajlam, de rejtve, látens módon, mert még nem találkoztak azzal a férfival, aki ezt kihozná belőlük, és segítene nekik megélni. A dolog természetéből adódóan ők nem tudják magukról, hogy mire vágynak, meg hogy mi az a "domina". Nem fognak itt visszaírni, hogy "jé, micsoda szerencse, én éppen domina vagyok, és nem találok egy szolgát magamnak". Tőled kell hogy megtanulják.


Tehát hajrá. Légy résen, hogy kinek tetszenek olyan helyzetek, játszmák, amiben ők uralkodhatnak. ha megcsillan valakinek a szeme amikor elé térdelsz, kezet csókolsz, játékból vagy fogadásból pofon vághat, nyomulj rá, hódítsd meg, legyen ő a barátnőd... aztán már csak rajtad múlik, mit nevelsz ki belőle.

2015. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és hogy kéne ezeket csinálom? te hogy csináltad? segítesz?
2015. szept. 15. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Így, ahogy leírtam. Nincs ebben semmi varázslat. Minden tele van domináns hajlamú lányokkal, csak észre kell venni amikor hajlandóak leigázósdit játszani, aztán pedig rámozdulni a témára, és onnan már tudatosan nevelni őket.
2015. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké, de ha nem ismerek semmi csajt, akkor hogy kezdjem? a legelejétől mond. hogy ismerkedjek?
2015. szept. 15. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
wazz, neked csupa férfiből áll a környezeted? Nincsenek szomszéd lányok, osztálytársnők, munkatársnők, elmész egy buliba és mindig mindegyik kanbuli? Vagy mi a kérdés? Ha véletlenül arra téved az utcátokba egy nőnemű személy akkor hogyan szólítsd meg? :D Vagy mit vársz válaszul???
2015. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen erre...
2015. szept. 15. 14:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Mr Pofon! Te mitol vagy olyan tajekozott? Hiszen te is csak egy csalados,elhanyagolt, 50 koruli vagy. Mellesleg ne te oktass ki masokat hogyan ismerkedjenek.Amikor te minden 2. emberre rairsz hogy sub kislány vagy éppen domina-e? :D ;)
2015. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez k**vara iga :D
2015. szept. 16. 09:43
 10/12 anonim ***** válasza:

8: húúha valaki azt hiszi hogy ismer engem :D

vagy összetéveszt valakivel :D

2015. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!