Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk titeket zavar, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket zavar, vagy inkabb izgat, ha egy lany szex kozben a csiklojat dorzsoli?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 23:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%

Jó ideig nem csinált ilyesmit a párom, mert hogy ő magának nem élvezi, de egy ideje elkzdte és néha néha csinálja egy kicsit. Látványnak marha jó. :D Viszont sokkal jobban élvezi, ha én csinálom neki szex közben, úgy hogy általában én szoktam.

26/F

2015. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
Imádom
2015. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 21-essel, mert ha a 19 -es is ezt csinálná a csajának, már persze ha van, akkor kevésbé zavarná ez.
2015. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
30%
Igen zavarna, mert ezt nekem kell csinálnom, max akkor csinálja ő magának ha megbeszéljük . Vagy ha megkér előtte, hogy inkább most magamnak csinálna mert én béna vagyok.
2015. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
80%
Én szoktam, imádom, hogy izgatom magam és közben hozzáér a kezem a párom farkához is. De sokszor elveszi a kezemet és ő csinálja :D:D
2015. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%

Lány vagyok, bocs, hogy írok.


Én a volt pasimmal mindig csináltam, de az ő szexuális kultúrája annyi volt, hogy berakta a farkát, pumpált és ennyi, hiába próbáltam másképp, meg megbeszélni vele, nem ment. És ekkor megfogalmazódott bennem, hogy de jó b_szki, hogy a pasi élvezi a szexet, nekem meg még szex közben is maszturbálnom kell, hogy elélvezzek.

Csinálja a pasi, hátha úgy érzem, hogy a pasi elégített ki, és nem sorozatos maszturbációról és a férfi kelégítéséről szól csak a szexuális életem.


És azzal én sem értek egyet, hogy enélkül nem lehet elképzelni a szexet. Jó, ha izgatjuk a csiklónkat, de ez nem lehetséges mindig. Ha pasi lennék, kiábrándító lenne, hogy akármilyen pózban csináljuk, akármikor, akkor a csajnak az az első, hogy izgatja a csiklóját. Azokkal a kezecskékkel sokszor mást is lehet csinálni.


Visszatérve: nem baj, ha a férfi is tesz valamit a szexért, és ő elégíti ki a nőt. A pasiknak ez nem gáz, ők leszarják, izgassák magukat a nők, a nőket se nagyon érdekli, de jó lenne néha egy faroktól elélvezni, vagy ha azzal nem megy, mert a nő nem képes a hüvelyi orgazmusra, akkor legalább a kezével izgatná a nő csiklóját. De ez nyilván nagyon nagy kérés lenne, a szenzitív érzelmi világuk ezt nem bírnák ki...

2015. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
#26 Ez pontosan így van ahogy leírtad, de nem lehet, hogy aki közben csinálja az pont így van vele mint te, csak rá sem figyelnek és így kárpótolja magát. De olyan is lehet, hogy valaki mindent meg kap szex közben, csak szereti ezt. Amelyik fiút meg zavarja ez, azt hiszi azért csinálja mert ő nem tudja kielégíteni. És ez is téged erősít meg, de mindezektől függetlenül férfi szemmel jó nézni
2015. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Scav ***** válasza:
50%
Csókolom, itt lehet kapni vizes zsemlét olcsón?
2015. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
38%
Nem,azt a másik sarkon.
2015. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
26nak mekkora igaza van...
2015. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!