Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mulyen sűrűn masztiztok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mulyen sűrűn masztiztok?

Figyelt kérdés
21/f
2015. szept. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
amulyen sűrűn kívánom (tehát nem sűrűn)
2015. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
életkor?
2015. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van hogy minden nap legalább kétszer (ez általában menstruáció előtt úgy két héttel szokott lenni), de eddig a max hatszor volt.


Amúgy úgy két naponta egyszer vagy kétszer, esetleg háromszor. :)

2015. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Napi 2-3,ha van rá alkalmam,ha nincs akkor kaparom a falat....

18/L

2015. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ideges vagyok ha nem vagyok kielégítve, magamnak nem olyan jó, barátom ügyesebb, de 3-4 naponta szoktam csak, mert nem nagyon van időm rá, mikor volt napi 3-4x.
2015. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor kedvem szottyan. van, hogy csak havonta, van, hogy naponta.
2015. szept. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt nagyon kívánom az érzést, akkor van, hogy naponta többször is masztizok, persze, csak, ha van rá alkalmam, ha nincs feszültebb vagyok. De menzesz után kb. egy hétig lenyugszok, aztán kezdődik az egész előről :D
2015. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!