Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tanítsam meg a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítsam meg a barátom hogyan szerezzen nekem gyönyört, ha én magam is elég tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Neki minden alkalommal sikerült elélvezni, nekem egyszer sem. Próbált nyelvezni, azt nem is éreztem, ha kézzel csinálja az fáj, amikor mélyebben ujjaz úgy érzem pisilnem kell. Csiklóizgatással magamnak sikerült az orgazmus, de vele nem.Ő nagyon igyekszik, mondta, hogy szóljak mikor jó mikor nem, de azt sem tudom mit kéne éreznem.
2015. szept. 2. 00:50
 1/4 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
40%
Akkor ideje lenne többet masztiznod, h felfedezd a tested. Maszti nem abból áll, h dörzsölöd magad vhol..
2015. szept. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A férfiak túlnyomó része ezzel az előnnyel indul, hogy nekik mindig sikerül, nekünk nőknek meg nem... nekik inkább más bajuk van a szexben...

2. Azt próbáld jelezni, hogy az adott dolog, amit tesz, az éppen kellemes, vagy kellemetlen.

3. A pisilési ingernek örülj, abból lesz a hüvelyi orgazmus. Engedd el, mintha pisilnél... és jönni fog a gyönyör.

4. Lazíts, lazíts, lazíts! Ez a titok! Ne agyalj azon, hogy mit kéne érezned, nincs ilyen... mindig mást. Azt jelezd, ha valami kimondottan kellemetlen (mert ilyen lehet). Ha valami ÚJ érzés, akkor azt próbáld megélni, belelazulni. Aztán vagy jó lesz, vagy nem. Jelezd, hogy gyorsabb, vagy lassabb tempóra vágysz, hogy váltson-e technikát... ezekkel tudod segíteni.

2015. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
lehet nem ártott volna egy tapasztaltabb fiu....
2015. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen megtanítalak
2015. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!