Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek van valami érdekes masztizási módszeretek? Pl. Mint a lányoknál a zuhanyrózsa, kispárna stb 18/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Ráverem a párom seggére.
2015. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

pl. az ágy dugás? :D

vagy ráhúzni valamit :D

Hallatom olyat is hogy ráül a kezére előtte hogy elzsibbadjon és akkor olyan mintha más csinálná :D

2015. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ajtó, fiók.

Mielőtt valaki azt hinné hogy rácsapom nem.

csak egy kicsit rácsukomítom és úgy mozgok

2015. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... egyszer volt velem, hogy erotikus álmom volt. Olyan érzés volt, éreztem fizikailag, mint ha egy nő kéjesen végignyalta volna az állam alatti puha részt... ettől úgy beindultam, hogy félálomban felpattant a szemem, elkaptam a párnát, magam alá gyűrtem, átöleltem... a merev péniszem a lepedő és a testem közé dörgöltem... és meg*asztam a párnát kb... de nem is voltam magamnál! Félkómásan... jól megcsináltam, majd miután egy orbitálisat élveztem, vissza is aludtam. Érdekes volt...
2015. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

#4

A tokád?

2015. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kötözködsz, ötös? Akár a nyakamat is írhattam volna, az áll alatti részen. Mennyé haza, részeg vagy.
2015. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
A fitymámat cirógatom körfűrésszel.
2015. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Ne kötözködöccé külömbe szalmaszéjjel ütlek!


Amúgy nem kötözködöm, csak nem tudtam miről beszélsz :D

2015. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem olyan egyszerű a dolog, hogy keresünk egy uborkát meg egy gumit rá és hopp. :D


De ott a pite... :D

2015. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Azt hittem, mikor kb. a 3 sornál jártam, hogy az lesz a történet csattanója, hogy reggel előkerült a paplanod alól a macskátok, aki éjjel izgalmas pillanatokat szerzett azzal, hogy álmodban kéjesen nyalogatott az állad alatt. :-)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem pasi vagyok, de bennem mély nyomokat hagyott, mikor valaki régebben belinkelte egy kérdéshez egy leleményes házi készítésű műpunci kivitelezési lépéseit fotókkal illusztrálva, ami emlékeim szerint egy pohárból, két szivacsból és gumikesztyűkből állt össze.


Akkor úgy tényleg belegondoltam én is, hogy azért ilyen téren nekünk tényleg mennyivel könnyebb dolgunk van, és abba is, hogy adott esetben mennyivel kevésbé szokatlanul mutat, és egy váratlan helyzetben, egy mit sem sejtő családtag vagy lakótárs szemében mennyivel kisebb érdeklődésre tarthat számot egy hengeres nyelű hajkefe, vagy egy izgalmas alakú mini parfümös üveg egy éjjeliszekrényen, mint mondjuk egy síkosítótól tocsogó, gumikesztyűs szivacsokkal kibélelt hosszúkás pohár. :-))

2015. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!