Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindjárt 19 leszek és még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt 19 leszek és még nem vesztettem el, ez furának számít?

Figyelt kérdés

Decemberben leszek 19, még nem volt kapcsolatom, nem találtam olyat aki külsőre is tetszett és belsőre is megfogott, vagy ha volt is én nem tetszettem úgy neki.

Na most arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez nagyon fura a mostani fiatalokat tekintve, illetve úgy alapjáratban mit gondoltok erről?

Remélem érthetően fogalmaztam. Annak aki válaszol előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 30. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne okozzon ez neked problémát! :)
2015. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, minden nap megkérdezitek pedig csak figyelemre vágytok meg elismerésre.
2015. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én 21 vagyok eddig 1 kapcsolatom volt és az is előbb véget ért mint hogy a szex mint téma egyáltalán felmerült volt. Egyszerűen úgy vagyok mint te én sem találok olyat akivel kölcsönös lenne a dolog.
2015. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még nekem sem volt kapcsolatom és még én is szűz vagyok, persze a külsőm miatt mert egy lánynak sem tetszek... 19/F
2015. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem nem az a gáz, ha 19 vagy és még szűz vagy, hanem az a ciki, ha már csináltál olyat... Egyébként az nem normális lány sztem aki 24 éves kora alatt már szexelt...

23/L

2015. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hagyd el ja.
2015. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!