Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem barna a szemem, és neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem barna a szemem, és neki jobban tetszenek a kékszemű lányok, ezzel lehet valamit kezdeni, később átalakulhat ez neki ha majd jobban szeret, vagy mindig sz. Ar lesz az egész? (két hete vagyunk együtt)

Figyelt kérdés
valakinek hasonló tapasztalat? mennyire számít egyáltalán a külső szépség?
2015. aug. 30. 02:51
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Hány éves vagy???
2015. aug. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
WTF? Összejött veled és ilyeneket magyaráz? Vagy mi a gond? :D
2015. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a szemszín elég huszadrangú tényező önmagában. Oké, hogy neki a kék jön be, de ha veled van és vonzódik hozzád, sőt még belsőre is összeilletek jól kijöttök stb, akkor nem fog kevésbé szeretni mert a szemed színe nem kék.
2015. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mária te vagy?
2015. aug. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség... Nekem pl a barna szemű lányok az ideáljaim, de mégis kék szemű barátnőm van és rohadtul nem ez dönt...
2015. aug. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en kinyomnam a szememet
2015. aug. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig szar lesz az egész.
2015. aug. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy képes voltam a 6-oson nevetni... :DDD
2015. aug. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"vagy mindig sz. Ar lesz az egész?"


Szerintem neked mindig "sz@r lesz az egész", ha ezen aggódsz teljesen feleslegesen.


Egyébként így két hét után a "sz@r" jelzővel írnád le a kapcsolatotokat, vagy valami mással?

2015. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is igy voltam h kekszemuek a szepek, de akkor 13 voltam, most mar annyira nem erdekel a szemszin :)
2015. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!