Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordulhat, hogy a pia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy a pia hatott így rám?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég szakítottak velem, így hosszú idő után lettem egyedülálló pali. A múlt héten voltam egy rendezvényen, ahol találkoztam egy nagyon kedves ismerősömmel, akivel utoljára az iskolába lógtunk együtt. Kiderült, hogy Ő is szingli és néhány napja felvetette, hogy találkozzunk. Volt egy koncert, amire elmentünk Ő (és pár barátja), illetve Én (és részemről is voltak ott haverok). Az este folyamán nagyon mélyen szántó beszélgetésen estünk keresztül, persze rengeteg ital elfogyasztását követően. Több csókváltás is volt, de valamiért nem működött a műszer. Ezt a piára lehet kenni, vagy a szakítás mellékterméke? (Komoly válaszokat várok, életkor megjelölésével, köszönöm)
2015. aug. 30. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha sokat iszom nekem sem áll fel. volt aki azt mondta, hogy ne aggódjak majd ő megoldja, de nem sikerült neki :)

ha túl lépek egy szintet, akkor az isten se állítja már fel. Az egyel elötte lévő szintemen, órákon keresztül áll, és nem tudok elélvezni. Szóval piásan nem úgy működik a gépezet mint ahogy kellene.

2015. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, merevedési zavart okozhat a túlzott alkoholfogyasztás. Kis mértékben még talán vágyfokozó is, úgy vettem észre, de nagyobb dózis után, mivel kb. zsibbad az egész tested, nemigen tudod majd felállítani.

19

2015. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap este volt egyutt aludtam egy csajjal termeszetesen mind2-én bebaszva osszebujtunk es nem allt fel maxra a dákó csak ugy felig... Szoval szerintem ez teljesen normalis
2015. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
Igen, ahogí az #1 írta: ez a két véglet van ilyenkor, úgyhogy ha ilyen állapotban voltam, inkább bele se kezdtem, max. kinyaltam a lányt, legalább neki legyen jó, aztán reggel folytattuk, ahol abbahagytuk. Bár kellett néhány alkalom, mire tisztábajöttem ezekkel a dolgokkal.
2015. aug. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mantis religiosa ***** válasza:
Ja! F/42
2015. aug. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pia
2015. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!