Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A partneremnek miért nem elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partneremnek miért nem elég ha a számba élvezhet?

Figyelt kérdés

Csak szex van közöttünk és az volt az egyetlen kikötésem, hogy arcra nem élvezhet, bárhova máshova igen de én legjobban szájba szeretem. 2 hete tart ez a dolog, 8 alkalommal találkoztunk eddig és mindig előhozakodik az arcra élvezés témával.

Miért nem képes felfogni, hogy nem? Vagy velem van a baj?


2015. aug. 29. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, a barátod ( partnered ) egy idióta!
2015. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj. Mond meg neki hogy nem szeretnél hallani arról hogy az arcodra akar élvezni mert te ehhez nem vagy partner nem szeretnéd. Ha nem érti meg keressen mást.

Az hogy engeded hogy a szádba élvezzen szerintem sokkal fontosabb és jobb érzés mintha az arcodra élvezne. Lenyeled egyébként?

2015. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-es osztom a véleményed. Az sokkal jobb. Kérdező, veled nincs baj. :) A talált szexpartnered idióta. Én egyébként sem értem ezt az arcra élvezősdit, sokkal élvezetesebb bele, vagy a szájába élvezni egy lánynak.
2015. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lilalili ***** válasza:
6%
sztm ha arcra megy nem olyan undorító azt le lehet törölni de ha szájba akkor ki kell köpni fúj
2015. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
A partnered egy b..rom. Küld el a francba és kezdj velem! /F.
2015. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, örülök hogy ti is osztjátok nagyjából a nézőpontomat. :)

Igen, lenyelem szerintem az is hozzátartozik a dologhoz.

2015. aug. 29. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond! Én örülnék egy ilyen nőnek! /F.
2015. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megelégednék vele. Ha gondolod írj
2015. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért az kell, neki, mert azt nem lehet. Ha a szádba se engednéd, akkor azért könyörögne. Tiltott gyümölcs mindig édesebb. De attól még egy idióta. Nem veled van a baj.
2015. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!