Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fajta fiuk jönnek be? Az izmosabbak vagy inkább a normál testalkatúak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kettő közül inkább az izmosabb. De a normállal sincs semmi bajom. Se nem ér "pluszt", de "mínuszt" sem a szememben.


Ami zavar, az a vékony vagy a kövér testalkat. Mindkettőn lehet változtatni kellő határozottsággal és elszántsággal. Akik ilyen alkatúak, azok viszont erre képtelenek és az ilyen emberekről egyből valahogy a lustaság, igénytelenség jut eszembe.

2015. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem legjobban a sportosan izmosak, de nem kigyúrtak.


Ilyesmire gondolok (ez nálam az abszolút álomtest kategória, de nyilván nem kell ennyire jól kinéznie egy pasinak ahhoz, hogy vonzódni tudjak hozzá és beleszeressek):


[link]

2015. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem pont ilyen az én testem is,csak még napoznom kéne.
2015. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nah majd ha nem fogok egyetemre járni plusz mellette 12 órában dolgozni nekem is lesz ilyen testem és én se leszek lusta, igénytelen :) 23F
2015. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

4:

Barátom 2 egyetemi szakot csinál egyszerre (most 55 kreditje lesz), mellette diákmelózik is heti 20-25 órában és úgy néz ki elég szálkásan.


Az hogy figyelj az étkezésedre nem sok extra időbe kerül. Edzeni meg otthon is tudsz fél óra alatt. Ahelyett hogy mentegeted magad és kifogásokat keresel, miért nem próbálsz meg felnőni, magadra venni a saját hibáidat és változtatni?

Olyan rossz, hogy már a fiataloktól is ilyen panaszáradatokat hallok legtöbbször, pedig régen csak az öregektől voltam ehhez hozzászokva.


Meg amúgy is magadnak dolgozol. Küldheted a szmájlikat, de attól még tényleg több nőnek tetszenél ha jobban figyelnél a testedre. Ez tény. Csak magadon segítesz, senki máson a változtatással. Magadnak teszel jót.

2015. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
kicsit izmos kicsit husis :) a kettő keveréke :)
2015. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az izmos és a huskós keverék jön be. Legyen erős karja és mellizma, de egy kis pocak kifrjezetten szexi. :)

L/19

2015. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között, de definiáljuk mit jelent pontosan az "izmos".
2015. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizonyára én is igénytelen és lusta vagyok mert a 180 centimhez 65 kiló vagyok. Bizonyára ezen szánalmas tulajdonságaim miatt van gyerekkorom óta gyomorfekélyem és táplálékfeldolgozási zavaraim. Sőt ezeknek köszönhető az is,hogy egészségügyi okokból nem sportolhatok... Chö...
2015. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mackós, nagydarab, duci, stb. alkatúak. :)
2015. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!