Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha idegen férfiaktól kaptok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idegen férfiaktól kaptok bókot valamelyik testrészetek kapcsán (pl. de gyönyörű lábad van! ), hogy reagáltok, örültök neki?

Figyelt kérdés
És ha a munkahelyen dicséri meg valamelyik testrészeteket egy férfikollégátok? Boldogok vagytok olyankor? Jó érzés bókot kapni?

2015. aug. 20. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én férfiként mondom, hogy ha egy nőt dicsérek, akkor nem a kezét-lábát, akármijét, hanem egyben a nőt. És ha választékosan teszem, de nem tolakodóan a szavakat illetően, kifejezetten tetszik nekik. Általában zavarba is ejti őket a szép szavak sora.

Mondjuk azt látom, hogy aki ilyet kap és megérdemelten az boldogabb tőle egy kicsit. Minden esetre a napja jobb lesz valamivel.

2015. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én inkább kezdek el félni olyankor.

kaptam férfikollegától bóknak nevezett valamiket, de mivel az emberünk idősebb, mint az apukám jó 10 évvel, nálam meg olyan 50 évvel idősebb, hát nem esett jól.

de inkább ne bókoljon. ha valaki beszól, akkor minél gyorsabban elmenekülök. szerencsére nem szoktak sokan, csak az ilyen nagyon beteg emberek, mert nem vagyok egy topmodell. :D

2015. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szoktam kapni pl ma is

Olyankor visszamondok neki utosebbet

2015. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kapni, ezért szerintem sokkolna először, majd zavarba jönnék. Aztán szimplán megköszönném, örülni nem örülnék, de nyilván legyezgetné a hiúságom. (Bár erősen függne tőle, hogy mennyire szexuális töltetű ez a bizonyos bók...)
2015. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jólesik, de csak akkor, ha kulturált formában teszi és nem nyáladzik hozzá...

Pl. a "de jó segged van" nem ide tartozik.

2015. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!