Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki lefeküdt már utcalánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lefeküdt már utcalánnyal, milyen volt?

Figyelt kérdés
21/F

2015. aug. 20. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

éppen nem utcán hanem háznál neten de kb a negyedik amejik normális volt a többi vagy az időt mézte vagy nem volt jo,

de lehet közúlük talalni egész jót

az utcait csak szopásra venném igénybe

2015. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kielégitö!:-))
2015. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy 35-körülivel voltam és meglepően pozitív volt. Kérésére vittem bon bont és 2 órát voltam nála. Csók is volt és megjegyeztem azt a mondatát hogy olyan jó volt neki hogy még neki kellene fizetnie nekem. Meg azt is hogy neki a legrosszabb amikor pénzt kell átvennie az együttlét végén. Egyébként tanár nő volt és volt egy 18-éves lánya neg férje.

Nem bántam meg, de nem is dicsekszem vele.

2015. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szaaaar.

Erted csak ott ul az agyon, kozbe nezi az idot meg almodozik, de semmi reakcio akarmkt csinalok. Plusz meg nagyon tag is volt. En mar izzadtam olyan jol adtam neki, o meg csak fekszik ott mint egy zsak liszt semmimerzelemmel a kepen

2015. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam csak azért, hogy tudjam, milyen lehet pénzért szexelni. Nem ért meg egy esti misét. Szép lány volt amúgy, meg is tett minden tőle telhetőt, de akkor is csak egy sima kommersz dugás volt. Semmit sem ér ahhoz képest, amikor az imádott nővel töltesz el egy pásztorórát.
2015. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!