Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond? Segitseg!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Segitseg!

Figyelt kérdés
22 eves vagyok es eddig egyik partneremmel sem sikerult elelveznem. Viszont a mostanival sikerul de csak ha kivul izgatja a csiklom ( de ugy valami nagyszeru erzes )tehat huvelyen beluli orgazmusom meg nem volt. Mi lehet a gond? Viszont ha maszturbalok az jo de az is csak kivul, belul semmien erzest nem vallt ki belolem. Ettol a gondtol leszamitva lehetek en terhes valaha?

2015. aug. 17. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt arra gondolsz, hogy könnyebben eljut a sperma ha a nőnek orgazmusa van? Vagy mire gondoltál? Én úgy tudom nem szükséges orgazmus a teherbe eséshez, bár segít benne. Próbáld egyszer ki, hogy olyan pozitúrában szeretkeztek, hogy közben a csiklódat is tudja izgatni a párod, vagy te magad. Érezni fogod kívül-belül egyaránt.
2015. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy csak ugy tudok elelvezni ha dorzsoli nekem a csiklom tetejet. Erted? De ugy se mindig

Es attol felek ez gond lehet a gyerekvallalasnal

2015. aug. 18. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond, a legtöbb nőnek nem szokott orgazmusa lenni minden egyes alkalommal. Az orgazmus ugyan segít, mert arra van kitalálva az összehúzódásos mozgás, hogy a sperma könnyebben eljusson a méhbe, de nem feltétele a teherbeesésnek. És ha csikótól van orgazmusod, az ugyanazt a mozgást idézi elő.
2015. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar meg is nyugodtam :)
2015. aug. 18. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!