Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik hogy jottetek ossze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik hogy jottetek ossze csajotokkal? HELP

Figyelt kérdés
Mennyit probalkoztatok nala?Egybol akart veletek jarni vagy sokaig tartott meg befuztetek? Van egy csaj de nemtudom erdemes e probalkoznom nala:( :S

2015. aug. 16. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az átlag módszer. Kicsit beszélgetve alapjában kiismerés, randi kérés,randizás.

Az első randin átkarolás, szerencsés esetben első csók, onnantól meg már járunk.

Ez az egyszerű terv. Ha kellesz egy csajnak, ennyi elég is. Ha meg úgy kell kiharcolni, lehet hamar szakítotok és nem lesz érdemes hetekig, hónapokig küzdeni a randi létre jöttéért.

2015. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dugunk? ... Dugunk!... Dugtunk!....azóta eggyütt vagyunk!
2015. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? :-))

Egyébként az első fél évig tartott, de volt két és fél órás "erőlködés" is.

2015. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pongyolai Iván válasza:

mindenképp próbálkozz nála!!!! sosem tudhatod,hogy ő lesz-e az igazi!!!!!!!! én már szerencsére megtaláltam!!44! igazából én hónapokig fűztem őt,(még jelenleg is fűzöm)..de sajnos még most nem vagyunk együtt..de nem adom fel..te se add fel! Kitartás! :)


Iván :)

2015. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!