Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha a pasim azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a pasim azt szeretné, hogy megujjazam a fenekét?

Figyelt kérdés
Korábban már masszírozgattam neki körülötte így a fenekét, de most konkrétan azt szeretné ha tövig belenyomnám az ujjam. ez mennyire elfogadott manapság?

2015. aug. 14. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Beteg. Elég beteg. Nem került a barátod gépezetébe néhány homokszem? Már csak a szemléletesség kedvéért kérdezem...:D
2015. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni normális. Azért kéri mert a férfiaknak a legérzékenyebb pontjuk (G pontjuk) a lyukunkon keresztül van. Sokan szeretik emiatt ha belenyomnának valamit vagy az újjukat. Ez személytől függ, hogy ki szereti. Én személy szerint nem kedvelem.
2015. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Meleg cukifiuknál teljesen normális.
2015. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"ez mennyire elfogadott manapság?"


Kivel akarod elfogadtatni? Senki másra nem tartozik, csak Rád. Ha Teneked tetszik, csináld, ha nem tetszik, ne csináld.

Elég elterjedt az anális szex, úgyhogy nem volnátok vele fehér hollók.:)

2015. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem a kerdes nem normalis. miert kene normalis legyen valami ami izgato egy embernek? egyaltalan mi normalis? kis halveru nok szertint semmi, par bevalalos csaj szerint meg ez alap.

szoval ha szereted a parod akkor ne azt fejtegesd hogy normalis e, hanem hogy hogyan csinald jol:)

2015. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ertsem ugy hogy pasikent szeretni a fenek ujjazast elfogadhato? en szivesen csinalom, ha jo erzes neki, ugyanakkor kicsit tartozkodom, illetve kivancsi vagyok arra, hogy ti, mint ferfiak, errol mikepp velekedtek. mert nekem nokent igy viszonyulni hozza kicsit szokatlan, de ha tobbseg szerint ebben nincs semmi kulonosebb a hatterben akkor elfogadom.
2015. aug. 15. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nőként kívánom ezt.:) Szerintem mindkét fél meg kell élje a behatoló és befogadó szerepet is, ahogy a csókolózásban is megéljük. Egyébként az ánusz erogén zóna, és a férfiknak még prosztatájuk is van, eléred az ujjaddal, olyasmi élmény, mint nőknek a hüvelyi orgazmus.

Egyébként egészséges is, mert ilyenkor teljesen kiürül a prosztata, ami sima ejakulációnál csak részleges.

2015. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!