Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 férfi egy nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 férfi egy nő?

Figyelt kérdés
Nőként ki szeretném próbálni két férfival. Tudnátok mondani tippeket ill tapasztalatokat a témában? Nők és férfiak is irhatnak.
2015. aug. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be... nem tudom miért, egyszerűen nem voltam 100%-osan merev, nem élveztem annyira mint szerettem volna, olyan fura volt osztozkodni....de a másik fél meg tökre nem így értékelte, illetve a lány ő élvezte :)


24/f

2015. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Például két biszexuális pasival sokkal izgalmasabb.
2015. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát az zavart hogy ott van még egy srác melletted?
2015. aug. 14. 13:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj én nem birnám elviselni hogy ők ketten is izgatjak egymast stb. Rögtön elveszítenék a férfiasságukat előttem
2015. aug. 14. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Egy hónap múlva lesz benne részem, akkor tudok majd mesélni róla.

De már várom, mert a csaj mindent bevállal, a sráccal meg megbeszéltük, hogy versenynek fogjuk fel ahol a csaj a pálya...

2015. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
Erkorcstelen. A ferfiak mocskok mert seggbe akarnak dugni egy not, a nok meg 2 fasszal magukba kiralylanynak hiszok magukat. Pf
2015. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!