Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lett hirtelen jobb a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett hirtelen jobb a szex?

Figyelt kérdés
Ma szexeltem a barátommal és olyat éreztem mint még soha. Nemrégiben volt egy védekezés nélküli szex (kb 5 napja), de akkor is max az előváladékkal érintkeztem. A naptár szerint ma 2 napja késik, ez a 32. nap. Ma azt érezem már a szex legelejétől, mintha a G pontom 3-szor akkora lett volna mint eddig, és nagyon durván érzékeny lenne. Furcsa volt, hogy ennyire jó érzés a szex, néha már túlzottan is. Gondoltam arra, hogy valami hormon cucc lehet talán azért késik a mensi is, vagy esetleg terhességről lehet szó? De semmilyen "jelet" nem tapasztaltam (pecsételő vérzés, reggeli rosszullét stb). Ha továbbra sem jön meg holnapután csinálok egy tesztet. Ha bárkinek volt bármilyen hasonló vagy tudja mi lehet ez, annak megköszönném ha segítene!
2015. aug. 13. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggeli rosszullét kb nincs is az első hónapban. 5 nap után semmi nem derül ki... Miért, gyerekek, MIÉRT kell védekezés nélkül csinálni, ha nem szedsz tablettát????????????
2015. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi másfél évig védekezés nélkül szeretkeztünk. 1x próbáltuk gumivel, de nem ereztünk semmit, meg mindig lejött, egyszerűen kényelmetlen volt. De gumi nélkül barátom az az igazi szex! Volt már úgy , hogy 3 napot is késett, már imádkoztam, hogy jöjjön meg,,,megjött a 4. napon.

20/F

2015. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Igen, tudom, hogy milyen gumi nélkül, bár nekünk a gumi sem akadály... de akkor ott a tabletta, akkor nem kell minden hónapban azt lesni, hogy vajh' megjön-e a 4. napon... Másfél év alatt szerencséd volt, de elég, ha egyszer van rossz napod 5 év alatt, és hopp... a 120. napon se fog megjönni, csak az ultrahang eredménye. Ezzel nem szabad játszani, max ha nem zavar, hogy közbeugrik a poronty.

2015. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted is baromi nagy szerencséjeink voltak a 200 szex során, vagy nem tudok megtermékenyíteni az is lehet?
2015. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!