Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyennek talalod a mellem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek talalod a mellem? Kepekkel lennt!

Figyelt kérdés

Azert kerdezem mert en kicsinek latom oket, bar masok szerint pont jok, en megis sokkal nagyobbat akarok!



[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


2015. aug. 9. 19:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Méretre és formára nekem is ilyen melleim vannak. Én szeretem is őket. DE! Az én mellbimbóim olyan kicsik, mint egy 12 éves kislányé. Pedig 20 leszek.

A bimbóudvarom és az a kis pöcök is kis picike. Ez pedig kiborító. :D

2015. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23%
A melled szép, de a mellbimbóid túl nagyok. Ez még nagyobbodna is izgatás hatására? Mert úgy már elég csúnya lenne.
2015. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Kb nekem is ekkorak, en 18 vagyok. En szeretem oket mert nyaron jarhatok melltarto nelkul :)
2015. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

nekem is kb ekkorák, és igen, a kisebb mellűek csoportjába tartozunk, de szépek :)


hidd el, a legtöbb pasinak nem annyira fontos a mellméret mint mi hisszük :D

2015. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen a meret a lenyeg, hanem a forma! Tokeleted melleid vannak, a bimbok nagyon izgatok :p
2015. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Jók!


Miért kell nagyobb, hogy orra essél?

2015. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Számomra a mellek nem mondanak semmit magukban. A bimbiket szívesen bekapnám szex közben, de a kebelméret számomra abszolút triviális... jól van, ahogy van.


24/F

2015. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi méretűek(a bimbók nem annyira hasonlítanak). Még nem barátkoztam meg velük, szerintem is kicsik.
2015. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én imádnám a melleidet. :)
2015. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ja, kicsi, a melleid, de a bimboid nagyon szépek. Ez pont jo méret. :-)
2015. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!